Body kit hakkında | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Body kit hakkında

Konu, 'İbiza' kısmında Berkay59 tarafından paylaşıldı.

1. Berkay59

Berkay59
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım,bir ay içinde de aracımla katılacağım inşallah.1.0 75bg seçeneği ile style paket ibiza alacağım fakat body kit için 5.300 tl fark ödemek bana mantıklı gelmedi.Bunun yerine dışarıda yaptırıp artan parayla FR jant almayı düşünüyorum tavsiyelerinize açığım iyi günler :)

Mobil sürüm kullanılarak gönderildi
  2. #ismail

#ismail
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    2.414
    Ödül Puanları:
    113
    Bunu beğendi. Berkay59 bunu beğendi.
  3. Berkay59

Berkay59
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Bunu beğendi. #ismail bunu beğendi.
  4. LKTN

LKTN
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    858
    Ödül Puanları:
    113
    Aramıza hoşgeldiniz. Dediğiniz gibi 5300 tl body kit için gereksiz bence de. Daha farklı noktalarda değerlendirebilirsiniz o parayı.

5. memet_one

memet_one
    ADMİNİSTRATOR
    SCW VİP ÜYESİ

Beğenileri:
    7.485
    Ödül Puanları:
    113
    Aramıza hoşgeldin keyifli ve aktif forumlar dilerim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

6. Alihan_46

Alihan_46
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    43
    Bence 1.0 motora Fr jant takmak mantıklı değil ama tsi olsaydı bir ihtimal düşünülebilirdi. Sıfır arabanı yorma derim...

ads1940, coolnight, pöh32 ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  7. gokayguven

gokayguven
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    18
    Selamlar. Tabi ki siz bilirsiniz fakat ben sıfır 75 bg bir araç almam. O para gider ikinci el turbo beslemeli Ibiza 1.2 Style alırım. Gerçi hoş onunda fiyatları uçtu biraz. Olmadı Reference model alırım ona body kit yaparım. Benim kuzen bundan 2 sene önce sıfır tsi 90 bg reference almıştı, Lip taktırdı, 16'inc jant camlara film marşpiyel filan taktırdı 41,000 TL'ye aldığı parayı 50.000 den sattı.

8. Berkay59

Berkay59
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Çorlu bayiinde 2017 Tsi kalmamış başka bayiide bulabilirsek 90lık TSİ istiyorum inşallah.O zaman nasıl olur acaba? Bir de body kit hakkında ?
    --- Mesajlar birleştirildi, 13 Şubat 2018, İlk Mesaj Zamanı: 13 Şubat 2018 ---
    Bayiide 90'lık kalmadığı için 75lik olana yönelmiştik bizde.Ben de kuzeninizle aynı eklentileri düşünüyorum ne kadara mal olmuştu acaba?teşekkürler

9. Alihan_46

Alihan_46
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    43
    Bence kesinlikle Tsi almalısın yoksa perişan eder 1.0 atmosferik hemde ilerde satarkende sıkıntı yaşarsın yinede sen bilirsin ama benim görüşürüm sen yine jant olarak 16” dan yukarı çıkma derim body kit konusunda ise dışarda da yaptırsan olur boşuna servisten kazık yeme

10. gokayguven

gokayguven
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    18
    Bence biraz daha araştırın derim 90'lık motorlar iyidir. Lip'i internetten aldı 80 TL'ye almıştı . Aracın yaylarını değiştirip aşağı bastığı için kasislerden geçerken zorlanıyordu lip'in üstü kırılınca, kendisine "EZ LIP" önerdim. Normal lipten farkı kauçuk olması. 80 TL'den daha ucuzdur. Yayları değiştirmişti fiyatını tam olarak bilmiyorum malesef. Sakarya'da sanayide düzgün jant satan bir yer bulmuş lastik ve jant dahil 1400 TL oraya masraf yaptı. 120 TL'ye spoiler, 100 ya da 110 TL arası da marşpiyel aldı.Cam filmlerini arkadaşı hediye etmiş, 70 TL'ye montajını yaptırdı. Toplamda pasta cilası vs hepsi içinde 2000 TL masraf yapmıştı oda maximum.

Sayfayı Paylaş