Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Body kit hakkında

Berkay59

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım,bir ay içinde de aracımla katılacağım inşallah.1.0 75bg seçeneği ile style paket ibiza alacağım fakat body kit için 5.300 tl fark ödemek bana mantıklı gelmedi.Bunun yerine dışarıda yaptırıp artan parayla FR jant almayı düşünüyorum tavsiyelerinize açığım iyi günler :)

Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım,bir ay içinde de aracımla katılacağım inşallah.1.0 75bg seçeneği ile style paket ibiza alacağım fakat body kit için 5.300 tl fark ödemek bana mantıklı gelmedi.Bunun yerine dışarıda yaptırıp artan parayla FR jant almayı düşünüyorum tavsiyelerinize açığım iyi günler :)

Aramıza hoşgeldin keyifli ve aktif forumlar dilerim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bence 1.0 motora Fr jant takmak mantıklı değil ama tsi olsaydı bir ihtimal düşünülebilirdi. Sıfır arabanı yorma derim...

Selamlar. Tabi ki siz bilirsiniz fakat ben sıfır 75 bg bir araç almam. O para gider ikinci el turbo beslemeli Ibiza 1.2 Style alırım. Gerçi hoş onunda fiyatları uçtu biraz. Olmadı Reference model alırım ona body kit yaparım. Benim kuzen bundan 2 sene önce sıfır tsi 90 bg reference almıştı, Lip taktırdı, 16'inc jant camlara film marşpiyel filan taktırdı 41,000 TL'ye aldığı parayı 50.000 den sattı.

Bence 1.0 motora Fr jant takmak mantıklı değil ama tsi olsaydı bir ihtimal düşünülebilirdi. Sıfır arabanı yorma derim...

Çorlu bayiinde 2017 Tsi kalmamış başka bayiide bulabilirsek 90lık TSİ istiyorum inşallah.O zaman nasıl olur acaba? Bir de body kit hakkında ?
[doublepost=1518537770,1518537662][/doublepost]
Selamlar. Tabi ki siz bilirsiniz fakat ben sıfır 75 bg bir araç almam. O para gider ikinci el turbo beslemeli Ibiza 1.2 Style alırım. Gerçi hoş onunda fiyatları uçtu biraz. Olmadı Reference model alırım ona body kit yaparım. Benim kuzen bundan 2 sene önce sıfır tsi 90 bg reference almıştı, Lip taktırdı, 16'inc jant camlara film marşpiyel filan taktırdı 41,000 TL'ye aldığı parayı 50.000 den sattı.
Bayiide 90'lık kalmadığı için 75lik olana yönelmiştik bizde.Ben de kuzeninizle aynı eklentileri düşünüyorum ne kadara mal olmuştu acaba?teşekkürler

Çorlu bayiinde 2017 Tsi kalmamış başka bayiide bulabilirsek 90lık TSİ istiyorum inşallah.O zaman nasıl olur acaba? Bir de body kit hakkında ?

Bence kesinlikle Tsi almalısın yoksa perişan eder 1.0 atmosferik hemde ilerde satarkende sıkıntı yaşarsın yinede sen bilirsin ama benim görüşürüm sen yine jant olarak 16” dan yukarı çıkma derim body kit konusunda ise dışarda da yaptırsan olur boşuna servisten kazık yeme

[doublepost=1518537770,1518537662][/doublepost]
Bayiide 90'lık kalmadığı için 75lik olana yönelmiştik bizde.Ben de kuzeninizle aynı eklentileri düşünüyorum ne kadara mal olmuştu acaba?teşekkürler

Bence biraz daha araştırın derim 90'lık motorlar iyidir. Lip'i internetten aldı 80 TL'ye almıştı . Aracın yaylarını değiştirip aşağı bastığı için kasislerden geçerken zorlanıyordu lip'in üstü kırılınca, kendisine "EZ LIP" önerdim. Normal lipten farkı kauçuk olması. 80 TL'den daha ucuzdur. Yayları değiştirmişti fiyatını tam olarak bilmiyorum malesef. Sakarya'da sanayide düzgün jant satan bir yer bulmuş lastik ve jant dahil 1400 TL oraya masraf yaptı. 120 TL'ye spoiler, 100 ya da 110 TL arası da marşpiyel aldı.Cam filmlerini arkadaşı hediye etmiş, 70 TL'ye montajını yaptırdı. Toplamda pasta cilası vs hepsi içinde 2000 TL masraf yapmıştı oda maximum.

Geri
Üst Alt