Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

body kit eksoz hakkında

Arkadaşlar kompe body kitt yaptırdım. 2 Sorum olacak.

1. Resimde olan body kitt'e hangi tip egzoz daha çok yakışıyor ?
2. Çift sağlı sollu yaptırtmayı düşünüyorum. Fakat sağ ve sol çıkışa kendi orjinal egzoz'dan boruyla çıkış verilecek bu egzoz kesme işlemi ve demir boru bağlantısı aracı garantiden çıkartır mı ?

Şekil A
521f25fc57c8eb24a521202b7edcce5a.jpg

Sent from my iPad using Tapatalk

Maşallah çok güzel olmuş bağlantı yaptırdın mı ? Egzoz çıkışlarına ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hocam bizim araçlarda çift çıkış ve aktif olmasını istiyorsanız son susturucuyu da iptal etmeniz gerekmektedir. Fotoğraftaki aero kit. Siz ise difizör almışsınız o yüzden ikisi de aktif derseniz son susturucu iptali gerekir ve güzel olanı da odur. Garanti konusunda da aracın arka tamponu kesilmesi gerektiğinden maalesef ki garantiden çıkıcaktır. Kestirmeden yaptığınız takdir de ise çok basit bir işlem gibi görünüp sizi rahatsız edicektir. Deneme yanılma yoluyla bütün bunların hepsini denediğimden en güzeli sağlı sollu çıkış ve mecburen son susturucunun iptalidir. Not olarak son susturucu iptal olduğunda bi ses alamıyorsunuz ses almak istiyosanız down pipe yapmanız gerek

Merak ettiğiniz halde aracın fotoğraflarını yarın çekip size paylaşırım

Hocam bizim araçlarda çift çıkış ve aktif olmasını istiyorsanız son susturucuyu da iptal etmeniz gerekmektedir. Fotoğraftaki aero kit. Siz ise difizör almışsınız o yüzden ikisi de aktif derseniz son susturucu iptali gerekir ve güzel olanı da odur. Garanti konusunda da aracın arka tamponu kesilmesi gerektiğinden maalesef ki garantiden çıkıcaktır. Kestirmeden yaptığınız takdir de ise çok basit bir işlem gibi görünüp sizi rahatsız edicektir. Deneme yanılma yoluyla bütün bunların hepsini denediğimden en güzeli sağlı sollu çıkış ve mecburen son susturucunun iptalidir. Not olarak son susturucu iptal olduğunda bi ses alamıyorsunuz ses almak istiyosanız down pipe yapmanız gerek

Bugün servisi aradım sordum. Sadece egzozda problem olursa egzoz garanti Dışı kalacağını söylediler bunun haricinde hiçbir aksam garantiden çıkmaz dediler ne yapsam karar veremedim

Egzozda herhangi bi problem yaşayacağınızı sanmıyorum. Aracınız sizin içindir nasıl beğenecekseniz öyle kullanın garantiyi çok düşünmeyin derim ben :)

Şöyle düşünün zaten herhangi birşey olduğunda kasko dan alınıyor para, garantiyle alakalı herhangi birşey olduğunda da kullanıcı hatasıdır odur budur bi şekilde garantiye sokmuyorlar zaten oyuzden yaptırın emin olun pişman olmayacaksınız :)

SM-A800I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt