Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bocanegra komprösör düşmüş :S

kompresor degılde kompresyon olcak o zaten anladıgım kadarı ıle

subab eğilip kaçırdığı için sıkıştırması düşüyor aracın..

Kompresör düşmüş denince? yani yere düşmüş? Kompresyonu düşmüş, motor mu açmışlar :D :) muhahhaaaaa.... Ölçmeden biçmeden motor açanlara bayılıyorum, takdir ediyorum. Kırık ayağa röntgen çekmeden alçıya almak gibi.

Bugün araç Doğuş'tan çıktı. Arabada yağ çubuğuna temas etmeyecek kadar yağ kalmış. Dolayısı ile silindirlerden biri erimiş. Hepsi garanti kapsamında yapılmış.

Bugün araç Doğuş'tan çıktı. Arabada yağ çubuğuna temas etmeyecek kadar yağ kalmış. Dolayısı ile silindirlerden biri erimiş. Hepsi garanti kapsamında yapılmış.
ayrıca bende ilk defa gördüm bordo bocanegra resimlerde görünenden çok daha kötü bir renk olmuş araba için...ayrıca arabayı kullanan bayanmış vurma falan da yokmuş.:)

Geri
Üst Alt