Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bocanegra aracı zapdedemiyorum yardım

Serbay gaza aniden çok yükleniyosun birde lastiklerin sert yapılı PS3 den memnun kalırsın bu konuda ama senin araca yumuşak bi yayla rahatlarsın H&R alma için dışına çıkar...

yumuşak bir yay ne alabiliriz ki. seat orj. yaylar rahatlatırmı acaba beni

yumuşak bir yay ne alabiliriz ki. seat orj. yaylar rahatlatırmı acaba beni

yolun düşüyorsa istanbula bir geldiğinde haberleşelim benim arabayı denersin.. yay işi kişisel bir iş çünkü, kişinin ne beklediği yaydan önemli.. bnm araba öyle çok düşük değil ama stockken yol tutuş olarak tüm beklentilerimi karşılıyordu..

6500km normalde zaten lastik ömrünün (diş derinliği olarak değil) yarısına geldiği mesafelerdir, özelikle son süratler de lastiği bitirir, mesela 1500-2000 km 200km/h üstünde gidin, kullandığımzı lastikler biter (Volvo test raporudur)
180 PS 1100kg, zaten oldukça afacan bir ikili.

ooo ben boşuna stres yapıyorum ozmn, cidden bunun en az 3 katı 200km üzeri gittim ben:rolleyes: neyse bi haftasonu yine maslak yolları göründü bana..

onden cekisli arabanin sarmasini kesemmessiniz her turlu sarar 4 ceker ya da arkadan itis olmadikca onden ceker hep sorun neden yaparlar sunu anlamam wer hepsine arkadan bitsin gitsin :) bosa para harcama derim ben bnm tsi bile ilk agresif kalkarsam sario dolanio yolda ilk mantik dedim 16 lari sokeyim 17 taktim yok yine azalmadi 18 taktim yine ayni 3.5 seat sport yay taktim yok deisen bisi sonra 5 cm eibach sportline taktim yine ayni hic bir fark yok bnce boyle alis aracina huyunu suyunu ogrenip ona uyum sagliyicaksin baska cozum yok serbay :)

focus Rs, fabrikasyon 300Ps ve önden çekişlidir, pek sarmaz da.

Geri
Üst Alt