Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bocanegra aracı zapdedemiyorum yardım

Allahtan bana Pirelli gelmiş cok memnunum tam perf. lastiği ısındıkca sarıyor yolu...

yok dedi maslak da avek de, kastım kodlarını buldum, bi pazartesi akşamı saat 20.00'de gidip avek'in başına ekşiyince getirttiler:) bir de şansıma yaylar orj aksesuar kataloğundaydı, o ay da avek orj aksesuar alın işçilik ödemeyin diye kampanya yaptı, biraz uğraştım ama sağolsun kabul edip bedavaya taktılar (reklamlarında belirli aksesuarlar için geçerlidir diye bir tabir yoktu)..

yok dedi maslak da avek de, kastım kodlarını buldum, bi pazartesi akşamı saat 20.00'de gidip avek'in başına ekşiyince getirttiler:) bir de şansıma yaylar orj aksesuar kataloğundaydı, o ay da avek orj aksesuar alın işçilik ödemeyin diye kampanya yaptı, biraz uğraştım ama sağolsun kabul edip bedavaya taktılar (reklamlarında belirli aksesuarlar için geçerlidir diye bir tabir yoktu)..

Kaçlık abi yaylar ? Seatsportun ise 3.5 luk falan olması lazım...

walla ben seasport kullanıyorum hem yeteri kadar düştü, hemde sertlik ayarı çok iyi.. ön takımda da sorun çıkarsa servis düşünsün onu, orj parça her türlü garantiden değiştiririm sorun çıkaran parçaları.. 3-3,5cm gibi düşürüyor yaklaşık..

Dogru diosun H&R feci düşüruyo sorun cıkarıo

Ben yayda taktırdım fark etmedi..Boca için normal Serbay ;)

Sarması gayet normal zaten sarmassa asıl ozaman araca aktarma organlarına zarar....

coil peki nerden kaça bulabiliriz? zaten arabam konforslu degil + olarak belli bir zaman sonrada lastikleri değiştiririm.

coil peki nerden kaça bulabiliriz? zaten arabam konforslu degil + olarak belli bir zaman sonrada lastikleri değiştiririm.

Nasıl bişi istediğine baglı Variant 1 yani sadece yukseklik ayarlı 2300TL Variant 2 sertlik yumusaklık+yukseklik ayarlısıda 3200TL KW nin... HR de o civarlar. Eibach ise agostosda cıkıyor bizim arabalara....

mutlaka sertlik yumuşaklık ayarı olanlardan seçmek lazım bence, kişisel optimum noktayı bulmak için..

Geri
Üst Alt