Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

BMW Sıfır araç komple boya rezilliği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaanalpr

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar sıfır alınan ve boyalı çikan araç için video koyucam demiştim linki burada mevcuttur
84fa88c8a741e509b6f243edd9e9bfcf.jpg

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar sıfır alınan ve boyalı çikan araç için video koyucam demiştim linki burada mevcuttur

Bu durumun sonucunda yapılan işlem ne oldu birde racın renk mikron şeması yurt dışından istendi mi aradaki fark ne kadar
örnek vereyim ben aynı araca bakan boya ustası gördüm makineleri farklı sadece birisi 80mikron da boyasız derken diğeri 200mikron da boya yok demesi

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sorun cözüldü konuyu kapatabilirsiniz tesekkurler

Böyle bir konu açıp açıklama yapmamak yanlış olur. Koskoca markaya laf atıp gerisini getirmemek büyük bir suclamadir. Sorun nedir nasıl çözüldü. Sıkıntı kim de , ne de ???

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Koskoca markaya durup dururken iftira atmadım dostum gerisini getirmedin diyosun ama sorun cozuldu aradılar aracı degistirceklerini soylediler iste ne yaziyim ki ?

Koskoca markaya durup dururken iftira atmadım dostum gerisini getirmedin diyosun ama sorun cozuldu aradılar aracı degistirceklerini soylediler iste ne yaziyim ki ?

Belki daha önceden yazmissinizdir ama ben bu konuda görmedim.
Bu olay satış yapan firmanın kapanmasina kadar gider. Çok basit bir olay değildir. Distribütörlerin öyle bir yaptırımları var ki anlatamam size.
Komple boyalı bir aracı size sanki birşey yokmuş gibi satılması sahtekarlıktan başka birşey degildir.
Sadece getirin arabayı değiştirelim demekle olmaz bu iş. Eğer arkasını getirmezseniz kim bilir kimleri dolandıracaklar...
Bir firmanın başka bir araç üzerinden Garantiden basit bir far değişimi için distribütör 50 bin TL ceza kesti. Bu olayın yaptırımıni siz düşünün.
Ben açıklama derken neler yaşandı, nasıl incelediler, sonuç nasıl oldu, yaptırımları nedir diye açıklama istedim.
Hayırlı olsun.

Belki daha önceden yazmissinizdir ama ben bu konuda görmedim.
Bu olay satış yapan firmanın kapanmasina kadar gider. Çok basit bir olay değildir. Distribütörlerin öyle bir yaptırımları var ki anlatamam size.
Komple boyalı bir aracı size sanki birşey yokmuş gibi satılması sahtekarlıktan başka birşey degildir.
Sadece getirin arabayı değiştirelim demekle olmaz bu iş. Eğer arkasını getirmezseniz kim bilir kimleri dolandıracaklar...
Bir firmanın başka bir araç üzerinden Garantiden basit bir far değişimi için distribütör 50 bin TL ceza kesti. Bu olayın yaptırımıni siz düşünün.
Ben açıklama derken neler yaşandı, nasıl incelediler, sonuç nasıl oldu, yaptırımları nedir diye açıklama istedim.
Hayırlı olsun.

Oncelikle tesekkur ederim ama ben kimsenin ekmegi ile oynamak istemem. Tabi kimsenin basinada gelsin istemem Allah kimseye nasip etmez insallah böyle bi olay.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt