Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bluetooth kiti çalışır mı?

Bluetooth kiti çalışır mı?

• Kullanılan toplam oy
    1

ibizatsi

Kayıtlı Üye
İyi akşamlar Seat severler
Multimedya sistemden çok anlamıyorum.Konu başlıklarına baktım bu konuda birşey bulamadım.yardımcı olabilirseniz sevinirim aracım 2016 ibiza reference paket aux girişi yok sadece usb girişi var usbden de müzikleri sürekli güncellemek gerekiyor.Acaba diyorum çakmaklığa takılan bluetooth kitlerinden alsam apple telefonumdan bluetooth ile bağlanıp telefonumdan veya youtubedan müzik açabilir miyim? Araba bu olayı destekler mi? Almadan önce sizin fikirlerinizi öğrenmek istedim Kullanan deneyen var mı? Şimdiden teşekkürler

Çok detaylı bir bilgiye sahip degilim ama öncelikle Bluetooth kitin aracın multimedya sistemiyle bağlantısının yapılması lazım (FM tranmiterli kit, aux çıkışlı kit, USB çıkışlı kit) . yani sizin sesi aktaracaginiz kit'in bir şekilde bağlantıyla arabanın ses sistemine aktarılması lazım. Bu şekilde dinleyebilirsiniz. Tabi sadece sesi dinlersiniz. Görüntü olmaz.
Bilen arkadaşlar daha net cvp verecektir.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Aux çıkışlı olan Bluetooth kitleri bulunuyor piyasada bunlar aynı zamanda telefon görüşmesi yapmayıda sağlıyor ancak tabikide orjinal sistem gibi ekranda herhangi bir bilgi göstermiyor telefon çaldığında hoparlörden telefon çalma sesi geliyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aux çıkışlı olan Bluetooth kitleri bulunuyor piyasada bunlar aynı zamanda telefon görüşmesi yapmayıda sağlıyor ancak tabikide orjinal sistem gibi ekranda herhangi bir bilgi göstermiyor telefon çaldığında hoparlörden telefon çalma sesi geliyor

Şöyle diyim doğrusu galiba yanlış açıkladım.ben telefonumdan bluetooth ile bağlanıp müzik açmak istiyorum.telefon görüşmesi şart degil. aux yok aracımda sanırım çakmaklığa takılan olanlar çalışır mı acaba

Şöyle diyim doğrusu galiba yanlış açıkladım.ben telefonumdan bluetooth ile bağlanıp müzik açmak istiyorum.telefon görüşmesi şart degil. aux yok aracımda sanırım çakmaklığa takılan olanlar çalışır mı acaba

Hocam siz Fm radyo frekansı ile çalışan bir cihazdan bahsediyorsunuz anlaşılan o ki onlar pek randımanlı çalışmıyor tavsiye etmem eğer aracınızı seviyorsanız satma gibi bir niyetiniz yoksa 1000 tlye multimedya cihazları var alın en temizi o olur hemde aracınız biraz daha görüntü açısından değişir daha iyi olur bence

Multimedya için bu kadar şey almanıza gerek yok sadece usb den telefona bağlantı yapmanız gerekecek usb üzerinden bağlantı kısmında ses ve görüntü aktarıcı seçeneği seçilirse müzik telefonda çalınca araç ses sistemi de desteklemesi gerekiyor

Geri
Üst Alt