Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

blow off gibi sesi yardım

eserbaba

Kayıtlı Üye
ya burdan beni tanıyan arkadaşarımdan özür dileyerek başlamak istiyorum. Çünkü cahilim:). malum dizel araç daha yeni kullanıyoruz. Benim araçda 3,5-4 bin devirinden sonra vites değiştirince blow off sesi çıkıyor. prbolem araçda blow off yok. Benim şirketteki Focuslarda bu ses yok. şirkettekiler 90 bg, benimki 110 bg.dicem ama ne alaka.

ya burdan beni tanıyan arkadaşarımdan özür dileyerek başlamak istiyorum. Çünkü cahilim:). malum dizel araç daha yeni kullanıyoruz. Benim araçda 3,5-4 bin devirinden sonra vites değiştirince blow off sesi çıkıyor. prbolem araçda blow off yok. Benim şirketteki Focuslarda bu ses yok. şirkettekiler 90 bg, benimki 110 bg.dicem ama ne alaka.
Normal kardeşim bu ses aşırı basınç oluştuğunda yani devirli kullanınca yapıyor bende de ilk aldığım günden beri var bende ilk başta çok şaşırdım kendi özelliği yani

kurye ile elden teslime verildi

Geri
Üst Alt