Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Birkaç Soru

integer

Kayıtlı Üye
Merhaba 2 gün önce 1.0 Eco TSI DSG STYLE aracımla aranıza katıldım.
Daha önce servisten park sensörü taktıran arkadaşlar var mı acaba? ÖN ARKA olarak mı takılıyor sadece arkaya mı park sensörü uygulanıyor?

bir sorumda start stop özelliği hakkında kırmızı ışıkta beklerken stop ediyor ancak 8-10 sn sonra ayağım frende olsa dahi araç tekrar çalışıyor pek normal bir durum gibi gelmedi.

Koldayama için (KOLÇAK) 700 TL istedi servis. Herhangi bir delme vs olmadan güzel bir Kolçak önerisi olan arkadaşlar var mı?

Sadece arkaya park sensörü takılıyor srv.
Kol dayama için @firozat yardımcı olur size.

start stop yogun trafikler içindir dur kalk için ekonomi sağlar sözde ben pek inanmam :) çalışma prensibimi anlattıgınız gibidir...
kol dayama evet orjınal pahalı...
delmeden olanlar var ama kalitesi,size hitap eder mi size kalmış...
arka park sensoru cok faydalıdır büyük nimet...
ön kameraya gerek yok görüyonuz zaten

Servisin takacak olduğu park sensörü orjinal değil sadece kendileri taktığı için garanti veriyorlar
Kolçak için daha önce arkadaşlar araçtırma yapmıştı bir kaç yerde vardı görünce konuya müdahil olurlar mutlaka
Start stop aracın elektrik ihtiyacına ve tüketimine göre kendi kendini aktif edebilir bu normal bir durumdur gerekirse yoğun trafikte hiç devreye girmez

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Seatlarda ön park sensoru var mı bilmiyorum ama varsa öne de arkaya da taktırabilirsiniz . genel ön sensor konulan araçlar otomatik park sistemi olan araçlardır. Ama dediğim gibi isteğe bağlı taktirilabilir.
Kolcaksiz araç hiç kullanmadım, nasıl bir eksikliktir bilmiyorum. Ama orijinal yada yan sanayi kolçak güzel bir donanım olur tavsiye ederim. Fiyat olarak biraz pahalı geldi. Birkaç servisten daha makul fiyat teklifi isteyin bence.
Malum start stop için bazı kriterlerin uygun olması gerekiyor. Bu kriterlerden başta uygun olup sistem devreye girdiğinde sonradan devreden çıkabilir ama bu sürekli yapıyorsa bir sıkıntı var demektir.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

daha once octavia si olan bi arkadasima onpark sensoru yaptirmistik,yaptirdigimiz usta ayni zamanda seat,skoda servis icin park sensorunu serviste yapiyor yani servis yuksek bedel ile yapiyor,istanbul da yasiyosaniz sizin icin ustanin tlf numarasini alabilirim

Cevaplar için çok teşekkür ederim, Bursa dan yazıyorum. Park sensörü için servisten randevu alacağım Kolçak içinde forumda faydalı konular buldum onlara bir bakacağım. Bu arada start stop ile ilgili servise de bir sorayım ne diyecekler bakalım yazarım sonucu.

teşekkür ederim.

Cevaplar için çok teşekkür ederim, Bursa dan yazıyorum. Park sensörü için servisten randevu alacağım Kolçak içinde forumda faydalı konular buldum onlara bir bakacağım. Bu arada start stop ile ilgili servise de bir sorayım ne diyecekler bakalım yazarım sonucu.

teşekkür ederim.
Bekliyoruz neticeyi

Geri
Üst Alt