Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir fikir lütfen !

yalnız Ali abi konuyu açtı kayboldu biz habire öneriyoruz:D:D

:D burdayım burda.
pasta cila yaptırmaktan önce söylediğiniz şeyleri teker teker deneyeceğim.
Ama lekeleri çıkarmaktan çok ne olduğunu ve neden olduğunu bulmam lazım.
Şimdi bir müddet arabadaki pasta cila yapılan yere dikkat edeceğim bakalım orada tekrar olacakmı bu lekeler...

Kil denen madde oyun hamurunun biraz daha serti gibi bi şey abi, suyla beraber siler gibi gezdiriyor ne var ne yok topluyor çok şaşırmıştım.. aynı pasta uygulamış gibi oluyor.

Kil denen madde oyun hamurunun biraz daha serti gibi bi şey abi, suyla beraber siler gibi gezdiriyor ne var ne yok topluyor çok şaşırmıştım.. aynı pasta uygulamış gibi oluyor.

ama kil de bazen kendi leke bırakabiliyor cihan onu da bezle silmek gerekiyor

suyu bol kullanırsa leke bırakmıyor abi, o dandik bi kildir:) ben bi kaç yere uygulattım hiç leke falan bırakmadı tertemiz çıkardı. bi kaç hafta içinde komple yaptırcam + boya koruma

clay-graphic-wash.jpg
clay-graphic-clay.jpg

Evet aradığım şey bu olabilir...

suyu bol kullanırsa leke bırakmıyor abi, o dandik bi kildir:) ben bi kaç yere uygulattım hiç leke falan bırakmadı tertemiz çıkardı. bi kaç hafta içinde komple yaptırcam + boya koruma

hımm olabilir. sakız yapışmış gibi bi leke bırakıyordu yaptırdığım sonax da ama silince gidiyordu.

Kil (clay) biraz ağır kaçar, boya üstüne yağmış reçine-duvar boyası için gerekli. Bence Meguiars 66 (profesyonel), veya Nxt 2.0 (amatör) , ürünü alın ve cilanızı kendiniz yapın. Tüm Standox (oto boya) bayilerinde satılmakta.
Bu arada kili ıslamak için Meg 34 sıvısını alın, bol bol fısfıslayın, hem etkisi artıyor, hem de uygulama kolaylaşıyor.

Geri
Üst Alt