Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bir aksiliktir gidiyor

kaskon bozulmadan yılda bir kez ön cam değiştirme hakkın var.

İyi de Abi, öyle insanlar kafasına göre cam alabiliyo olsa, arabaya bindiğin her sene al bi tane cam koy bi kenara. Belki 1 senede 2 kere kırılabilir diye. Kırılmazsa arabayı satarken tanesi 100TL'den ver camcıya havada kapar.
Ogün'ün dediği iş biraz zor.

İyi de Abi, öyle insanlar kafasına göre cam alabiliyo olsa, arabaya bindiğin her sene al bi tane cam koy bi kenara. Belki 1 senede 2 kere kırılabilir diye. Kırılmazsa arabayı satarken tanesi 100TL'den ver camcıya havada kapar.

kendi camın kırılmadan almak tabiki zor. bakalım ne olacak.

şöyle kocaman bir nazar boncuğu şart olmuş geçmiş olsun güzel araba ben korkuyorum bazen öyle bir bakıyorlarki arabaya bazen :kizgin:

Sonuçta kasko kırık camı senden alıyor... Bu yüzden bu gerçekten var ben 2 defa faydalandım bundan... Hemde cama birşey olmasına gerek yok. Camcıya yada servise değiştirmek istediğini söylemek yeterli... Onlar kılıfını hazırlıyorlar :cool:

geçmiş olsun kardeşim olan böyle ufak şeyler olsun cana gelmesin...

Geri
Üst Alt