Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bilstein amortisör,havalı süspansiyon

Arkadaslar arac artik alt takim bitik vaziyette.sesten durulmuyor o derece.simdi tecrübesi olan arkadaslarin bilgisine ihtiyacim var.nasil yapalim.bistein amartisör alip bunu presleyipmi kullanalim?yoksa coilmi yaptiralim?hangisi gürültüyü azaltir.?Ekli dosyayı görüntüle 15729

SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
bence bilstein amortisor al bastır ben öle yaptım...takırtıyı tukurtuyu kesecektir...yalnız ön takımı kontrol ettrin elden gecsin en ufak sıkıntı ses yaptırır

bence bilstein amortisor al bastır ben öle yaptım...takırtıyı tukurtuyu kesecektir...yalnız ön takımı kontrol ettrin elden gecsin en ufak sıkıntı ses yaptırır

Bilstein b8 süpersprint ve voglant yay takimiyla nasil olur?

Bilstein b8 süpersprint ve voglant yay takimiyla nasil olur?

super olur da normal b4 gazlı yeterli,ekonomıye bakar...dediklerin on numara olurda 3 cm için bence değmez presletin..ben memnunum gayet

super olur da normal b4 gazlı yeterli,ekonomıye bakar...dediklerin on numara olurda 3 cm için bence değmez presletin..ben memnunum gayet

Peki son olarak b8 mi daha rahat b4 mü?
Bunlarin hangisi ucuz hangisi pahali?
Birde orjinal yaymi presleticez?yoksa beistlin mi?

Peki son olarak b8 mi daha rahat b4 mü?
Bunlarin hangisi ucuz hangisi pahali?
Birde orjinal yaymi presleticez?yoksa beistlin mi?

orjınal yayları tabii..bilstein sadece amortisorunu bulabilirsen bulursun :) b8 pahalıdır tabii.. bende ki b4 gazlı...once araştırın bilstein bulabilcekmiyiz :) aracınıza göre şase numarasından cıkar

orjınal yayları tabii..bilstein sadece amortisorunu bulabilirsen bulursun :) b8 pahalıdır tabii.. bende ki b4 gazlı...once araştırın bilstein bulabilcekmiyiz :) aracınıza göre şase numarasından cıkar

Nasil bakabiliriz peki.atiyorum model ve hangi seri uygun nasil bakabiliriz?cünkü ebayda ve alibaba.com da bulunuyor.ama hangisi tam olarak uyar iste.ona nasil bakicaz?

Nasil bakabiliriz peki.atiyorum model ve hangi seri uygun nasil bakabiliriz?cünkü ebayda ve alibaba.com da bulunuyor.ama hangisi tam olarak uyar iste.ona nasil bakicaz?

internetten yurtdışından getirtemezsin...vergisi var yüzü astarını gecer araba parçası yurda girmesi sıkıntılı...trde var rotaş firmasıyla irtibata gec yardımcı olsunlar

Geri
Üst Alt