Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Benzin

unutulmazmstf

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba bende leon fr mk3 var şuanda araca setup yapıyorum (sınırları zorlamadan) yaptırdığım ustayla konuştuğumda aldığın benzine dikkat et dedi, bende hypco dan alıyordum benzini hemen kızmayın shell ve bp den benzin temin ettiği için alıyordum sizce hangi petrolün benzini kaliteli ? Tavsiyeleriniz ne olur ?

Ben Shell'den alıyorum. Bu zamana kadar da bir sorunla karşılaşmadım o yüzden tavsiye edebilirim.

Arkadaşlar merhaba bende leon fr mk3 var şuanda araca setup yapıyorum (sınırları zorlamadan) yaptırdığım ustayla konuştuğumda aldığın benzine dikkat et dedi, bende hypco dan alıyordum benzini hemen kızmayın shell ve bp den benzin temin ettiği için alıyordum sizce hangi petrolün benzini kaliteli ? Tavsiyeleriniz ne olur ?

Genel kullanım üzeri kullanım yapılıyor ise özellikle arada sıkıştırılıyor ise mutlaka aynı benzinlik ten alınmalı ve fişleri saklanmalıdır
Bunu kendinize göre ayarlamanız gerekir bir Shell den alın kullanın sonra aynı miktarı BP den alın kullanın aynı şekilde ve aynı güzergah olarak deneyin hangisinde fark olacak ise onu kullanın
Benzin genelde her yerde aynıdır fakat içerisine eklenen katkı maddeleri araçlara göre fark yaratıyor bunun nedeni de hava kayıt karışım değerleri

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt