Benzin 1-2 Diş Kalınca Araç Tuhaf Davranıyor | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Benzin 1-2 Diş Kalınca Araç Tuhaf Davranıyor

Konu, 'Leon' kısmında LKTN tarafından paylaşıldı.

1. LKTN

LKTN
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    842
    Ödül Puanları:
    113
    Ya bugün farkettim. Trafikte seyrederken aracın benzini 2 dişti. Yolda 1 dişe düştü. Ancak araç 1-2 diş kalınca şanzıman geçişlerinde kararsızlıklıklar artıyor ve motor daha da cansızlaşıyor gibi geldi bana. Benzini doldurduktan sonra tekrar ataklaşıyor. Acaba yolda kalmasınlar diye yapılmış bir uygulama mı bu ? yani beygirden mi kısıyor ?

Bunu beğendi. cengaver_gold bunu beğendi.
  2. cengaver_gold

cengaver_gold
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    18

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

3. memet_one

memet_one
    ADMİNİSTRATOR
    SCW VİP ÜYESİ

Beğenileri:
    7.382
    Ödül Puanları:
    113
    Araçlar yakıt az olduğunda depoda olan basınç miktarını da hesaplar buna gorede kw üretimini düşürür yolda 70km altında fazla farkına varılmaz kendini güvene alıyor
    Bugün benim şöyle birşey dikkatimi çekti yakıt işığım yandı 60km menzil gösteriyor du depoya alınacak ek yakıt alanını kontrol ettim 40lt yazıyordu yani yakıtın bir kısmını her duruma karşı güvence altına alıyor sanırım

LKTN ve Bendeburadayım bunu beğendi.
  4. #ismail

#ismail
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    2.319
    Ödül Puanları:
    113
    Yakıt konusunda hem fikirim ama kw dusurmesi ilginç geldi bana. Bunu bilmiyordum ve aklıma da yatmadi açıkçası. Hiç denk gelmediği için belki de anlam veremedim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

5. LKTN

LKTN
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    842
    Ödül Puanları:
    113
    Aynen abi. Dur-kalkta özellikle aşırı farkediyor. Resmen farklı bir araç kullanıyor gibi oluyorsun.

Sayfayı Paylaş