Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beni Hatırla?

Ben 3 bilgisayarımda da denedim herhangi bir problem yok arkadaşlar. Kullandığınız programlara dikkat edebiliriz bilgisayarda temizlik yaparken cookiesler siliniyor ( bazı programlar otomatik siliyor ) bunlarıda atlamayalım. Muıhtemelen sizlerin bilgisayarlarında problem var arkadaşlar.

Valla bahse konu sorun ile ilgili olarak explorer chrome ve mozilla da denedim bende herhangi bir sorun çıkmadı açıkçası. Evde ve şirkette mozilla kullanıcıyız zaten onda hiç sorun olmuyor.

Hoppala e bu nasıl oluyor peki. Ben hiç sorun yaşamıyorum. Acaba bunun dns ayarı falanla mı ilgilisi olaki ?

Arkadaşlar problem çözülmüştür. :D oh be :D isteyene çözümü özelden atarım

alp çözümü buraya at yapamayan herkes öğrensin

1. Bilerek yanlış şifre girin.
2. Şifremi unuttum kısmına tıklayın
3. Mailinize yeni şifre gönderilecek
4. Bu yeni şifrenizle girerseniz problem çözülür
5. Mozilla Firefox kullanın

yanlız şunu belirteyim firefox kullanıcılarına !!!
Siteye girdiğinde "otomatik parola anımsatıcısı" çıkıyor bunu bu sayfa için asla yaparsanız bu site sizi bir daha anımsamaz bilginiz olsun.

Ben bunu nasıl atlamışım belirtmemişim ya şimdi aklıma geldi başından deseydim problem çoktan çözülmüş olurdu... :D

Bunun içinde aynen Alp dediğin gibi şifre değişikliği yapılması gerek... yeni parolayı anımsatırsanız problem olmaz.

Geri
Üst Alt