Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bende forumdan ayrılıyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
konu acması oluyor abı yazımı okuduysan orda anlattım anlyamadıgın konuyu anlamadım suan gıdıyorsan konu acmana gerek yok ve bu olayları sureklı gundemde tutmanın alemı yok demek ıstedım yenı uye olan herkezın bu konularla forumu bılmesını ıstmedım
Forumdan ayrıldım ama şuan bugunlugune buradayım yorumları okumaktayım..

1- Ban Atmanın Ne gereği var..
2-Sessizce ayırlsam forumdan merak edenler olsa ne oldu bu LeonStyle'ye öldümü kaldımı burası bir aile ise ayrılırken belirtmemiz gereklidir.. Zaten foruma yenı uye olanlar bu olayları görüyor ben bu konuyu açmasam ne olur..
3-Hiçbirşey söylemeden sadece,yolun acık olsun bile diyemiyorsun burak abi. Lütfen bir daha bu konuya yorum atmamanı rica ediyorum. Tartışma yaratacak yorumlarda bulunmamalısın ve sert çıkışlı olmamalısın,hadi allaha emanet ol. !

Forumdan ayrıldım ama şuan bugunlugune buradayım yorumları okumaktayım..

1- Ban Atmanın Ne gereği var..
2-Sessizce ayırlsam forumdan merak edenler olsa ne oldu bu LeonStyle'ye öldümü kaldımı burası bir aile ise ayrılırken belirtmemiz gereklidir.. Zaten foruma yenı uye olanlar bu olayları görüyor ben bu konuyu açmasam ne olur..
3-Hiçbirşey söylemeden sadece,yolun acık olsun bile diyemiyorsun burak abi. Lütfen bir daha bu konuya yorum atmamanı rica ediyorum. Tartışma yaratacak yorumlarda bulunmamalısın ve sert çıkışlı olmamalısın,hadi allaha emanet ol. !

bak hasancım hangı konuya yorum atıcagıma sen karar veremzsın tamam mı canım kardesım gıdıyorsan gıdersın olur bıter ne bu ya forumu ne hale soktunuz madem bır aıleydık madem hersey aıle ıcındı olay aıle ıcınde halledılırdı olurdu bıterdı bu forumdan ayrılmak ısteyen tum herkez ıcın gecerlı ne var ya olayları okudum herkez kısıssel catısma ıcınde tamam yanlıs anlasılmqalar olmustur ınsanlar bırbırnı yanlıs anlamıstır ozamn sakınlesıp yuzyuze konusulabılırdı anladın mı bunu senın ıcın yazmıyorum anlayan anlar bu foruma cok emegı gecen selcuk abının ulvı abının bu tutumda olmamasını beklerdım tamam mı hasancım umarım bazı seylerı anlatabılmısımdır sana

ha bu arada bısey dmemede gerek yok dıye dusunuyorum anladın mı dogru bır karar almıssın hakkında hayırlısı olsun yolunda acık olsun sımdıden daha cok ufaksın ha ufaksın ama goruslerını dusuncelerını begendıgım zamnlarda oldu gercekten buna emın olabılırsın arada yuklenmısımdırde sana neyse konu uzayıp gtmesın daha fazla dallanmasın yeter bu kadar acıklama yonetım herseyın geregını yapıcaktır

Yaşından çok çok büyük kardeşim. Yolun açık olsun. Hakkım da helal olsun, sende helal et....

hasancım beni bu foruma sen davet ettin. çokta seviyordun bu forumu hergün davet ederdi. buluşmalarına çağırırdı. seat hastası birisinde bu şekildeyken böyle bir karar almana şaşırdım. Gerçekten seni üzecek birşeyler olmuş olmalı. Hayırlısı olsun senin için hedeflerin büyük zaten, hedeflerine erişebilecek gücün olsun.

Çok fazla zaman geçiremedik hasan fakat iyi bir kardeşimizdin. Ayrılış kararın senin almış olduğun bir karardır bizlerede yolun açık olsun demek düşer.

ALLAH'a Emanet ol kardeşim..Emeğin inkar edilemez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt