Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bedelsiz Ürünler Konusu

Arkadaşlar elinde 2004 cordoba bagaj üstündeki stoplardan olan varsa bana ulaşabilir mi? Acaba Bedeli neyse öderim bedelsiz istemiyorum yoksa gidip parçacıdan alacam hiç olmazsa birine faydam olsun

Ürün yola çıktı sanıyorum ama eğer bana uymayacaksa diğer arkadaşa yönlendirelim
benim araca uyar ozaman eğer işinize yaramaz ise bana gönderebılırmısınız ?
[doublepost=1486556764,1486556720][/doublepost]
Ekli dosyayı görüntüle 14325 Arkadaşlar meraba 2007 kasa leonum var. Gecen gun arka sağ tarafın bagaj kapağı uzerinde olan stopun dış camı kırıldı tamir edilemeyecek şekilde. Elinde olan arkadaş var mı acaba. Sadece dış cam lazım ic kısımda bi sıkıntı yok. Yardımcı olabilecek olan var mı? Farın fotosu şuEkli dosyayı görüntüle 14323
senin sag benim sol :) ikimizinde işini görür farlar bakalım suan giden arkadasa yaramaz ise ikimiz alırız

sol tarafıda @xaster arkadaşımıza gönderdim .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

fatih bey bana yanlışlıkla sağ kısmı göndermiş montajını yapmadım tabi ki ama dışardan birebir aynı duruyor. Soluda yakın zamanda göndericek, o gelmişken kargodan sağıda lazım olana gönderebilirim

fatih bey bana yanlışlıkla sağ kısmı göndermiş montajını yapmadım tabi ki ama dışardan birebir aynı duruyor. Soluda yakın zamanda göndericek, o gelmişken kargodan sağıda lazım olana gönderebilirim
Kardeşim sen bak artık eger ihtiyacın yoksa bana sağ taraf lazım bana gönderebilirsin
[doublepost=1486567517,1486567331][/doublepost]
Bu arada sol far sağ fara uymuyor ben denedim solu çıkarıp ama yine sen de dene.

Sol sağa uyar mı diye demedim :) Makyajlı/Makyajsız kasa farkından dolayı uyar mı diye kontrol edeyim dedim sol için. Sağa ihtiyacım yok benim adresini verirsen en yakın zamanda gönderirim

bugün verdim yarın sende olur dostum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sol sağa uyar mı diye demedim :) Makyajlı/Makyajsız kasa farkından dolayı uyar mı diye kontrol edeyim dedim sol için. Sağa ihtiyacım yok benim adresini verirsen en yakın zamanda gönderirim
adresi özelden gönderdim kardeşim

aslında bedelsiz değil ama 3 ayrı parçadan uygun fiyata bulabileceğim bir yerler arıyorum. 1) cordoba sol far 2) direksiyon airbag tüm takım dahil--airbag korna ayrımı oluyor bilmiyorum:))--3) 2 adet ön plastik panjur

Geri
Üst Alt