Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bazı gizli özellikler

baloglurecep

Kayıtlı Üye
Merhaba seat kullanıcıları seat tarraco alarak aranıza katıldım. Herkese kazasız günler dilerim. İxperance premium plus donanımlı bir araç. Yalnız bazı özelliklerinin eksik olması beni üzdü. Hafızalı koltuk var kolay iniş biniş yok. Anahtarsız giriş çalıştırma var ama araçtan uzaklaşınca kilitleme ya da yakınlaşınca açma yok. (Bu özellik on yıllık renolarda bir var) tüm güvenlik sistemi var (şerit takip, şeritte tutma, acc, travel asist vs) trafik işaretlerini tanıma yok. Bu özellikleri açtırmak mümkün mü? Bunların dışında açtıkları farklı özellik varsa onları da paylaşırsanız sevinirim. Kazasız günler dilerim.

Merhaba seat kullanıcıları seat tarraco alarak aranıza katıldım. Herkese kazasız günler dilerim. İxperance premium plus donanımlı bir araç. Yalnız bazı özelliklerinin eksik olması beni üzdü. Hafızalı koltuk var kolay iniş biniş yok. Anahtarsız giriş çalıştırma var ama araçtan uzaklaşınca kilitleme ya da yakınlaşınca açma yok. (Bu özellik on yıllık renolarda bir var) tüm güvenlik sistemi var (şerit takip, şeritte tutma, acc, travel asist vs) trafik işaretlerini tanıma yok. Bu özellikleri açtırmak mümkün mü? Bunların dışında açtıkları farklı özellik varsa onları da paylaşırsanız sevinirim. Kazasız günler dilerim.
Öncelikle aracınız hayırlı uğurlu olsun. Ben daha önce kullandığım araçlarda gizli özellikleri açtırmıştım. Bildiğim kadarıyla anlatayım. Ekstra donanım gerektirmeyen özellikler açılabilir. Örneğin çakar yapınca sislerinde yanması. Arka bagaj kapağını açınca sinyal lambasının yanması. Kapıları açıp kaparken kornanın çalması, ekstra digital kadran gibi. Bunlarda parça gerekmiyor. Detaylı bilgi için Ender Elektronik in sayfasını tavsiye edebilirim. Bu işlerle uğraşan herkes bilir. Anadolu yakasında. Avrupa yakasında da birkaç yer var.

Geri
Üst Alt