Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

battlefield 3

abi senle bi denk getirip adamakıllı oynamayamadık :D
sanırım sen beni ilk eklediğin sıralar rütbemiz aynıydı
şimdi baya bi ilerlemişsin bravo walla:eek:key:
ama gerçekten çok sarıyo multisi herkese şiddetle tavsiye ederim

tesekkur ederım evet ya bırturlu olmadı kulaklık kullanıyormusun? olmadı squad yapsak yururuz oradan :) ben cok begendım oyunu almadan once ıncelmıstım kesın alınması lazım demıstım ıyıkı almısım vallahı su gune kadar ps aldıgım en guzel en ıdeal oyun hakkını verıyor parasının

ark.lar need for speed the run battfıeld3 olanlar psn den eklesinler bnde derslerden fırsat buldukca oynuorum playstation. AKINBYRK

evet kullanıyorum kulaklık,sen tek takılıyosun sanırım
bizim ps3+30 derneğimiz var beraber takılıyoruz,çok eğlenceli ve güzel maçlar çıkarıyoruz
bazen kimse olmuyo bizden yada giremiyorum yanlarına senin yanına gelim diyorum senin oyunada giremiyorum :)
boşluk bulursan eğer benim üzerimden oyuna gir en azından çoğumuz türk oluyoruz bi takımda :eek:key:
bide benim makine heralde bozuldu oyunu açmıyo yaw kafayı yicem bağlantı hatası veriyo,şimdide oyunun datasını okumuyo not load diyo abi bu ne yaa anlamadm gitti
az önce oyundan çıkmamın nedenide makine kitlendi kusura bakma !!!

NBA 2 K 12 oynayan varsa kapışırım her türlü Celticsle:)

abı bızım squada gır bır dahakıne :) oyun basladıgında oradan eger bızle degılsen leave squad yapıp bızım oldugumuzu sec gırersın bırde kulaklık sart:)

niki ben aldım 25 seviyeye kadar oynadım şimdi benim oğlan devraldı baya bi ilerlemiş kerata bana üstdüzey colonel service star1 subayım baba dio :D arzu eden baygon43 eklesin

Ps3 sarı ışık görmese aranızda olcaktım ama o artık bir hurda....

Geri
Üst Alt