Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Battlefield 3 vs Call of Duty Modern Warfare 3...

hemen hemen her akşam ps3 te arkadaşlarla online bf3 oynuyorum,gerçekten çok sağlam yapmışlar ayrıca mw3 ün bf3 ün yanına bile yaklaşabileceğini sanmam:eek:key:

ikisinide bitirdim ikiside birbirinden mükemmel oyunlar ayrıca driver san franci**** yuda öneririm saygılar

bf3 efektlerine silah seslerine hayran kaldım, şuanda tek bunu oynuyorum :eek:key:

playstatıon'ı olupta bf3 oynayan var mı varsa psn'ımı verıcem eklesın

oyunu ındırdım kurdum ancak career den herhangı bırını secıyorum sonra pc kapanıyor pc ozellıklerı cok bıle yanı kaldırmama olasılıgı yok ama oyunu acarken uyarı verıyor amd readon 11.7 fln dıye bu surumu yukledım yıne aynı sorun oldu

mw3 ü online oynayan varsa ekleyebilir psn:musstafa

ikisinide oynama fırsatım oldu mw3 bitti ama beklemediğim şekilde bf3 iyi çıktı bu raund bence bf'nin.

Geri
Üst Alt