Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Baskı Balata değişimi ücreti .

Belkıde ama baskı balata fıyatı sureklı degısıyor dıye bılıyorum luk marka 440 tl ıstemıslerdı almamıstım dıger hafta 380 lıraya aldım fakat aracıma uymadı Sachz ıle degıstırdım 40 lırada para ustu aldım Sachz gercekten mukemmel bır surus saglıyor acıkca soyleyebılırım,ustam ıse 250 lıra ıstedı belkıde tanıdık dıyedır bılemıyorum fakat sorun yasamadım aracımda.
Bu ustanin dukkan ismi nedir ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

s.a ben aracımı 2 ay önce aldım ve 1 hafta sonra bu işlemleri yaptırdım, umarım geç kalmamışımdır.
GENEL HARCAMA
Debriyaj seti LUK =750
Voland torna =80
Periyodik bakım =400
Zincir seti. =170
Zincir. =215
işçilik. =500
TOPLAM. 2115

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

s.a ben aracımı 2 ay önce aldım ve 1 hafta sonra bu işlemleri yaptırdım, umarım geç kalmamışımdır.
GENEL HARCAMA
Debriyaj seti LUK =750
Voland torna =80
Periyodik bakım =400
Zincir seti. =170
Zincir. =215
işçilik. =500
TOPLAM. 2115

gayet makul

GENEL HARCAMA
Debriyaj seti LUK =750
Voland torna =80
Periyodik bakım =400
Zincir seti. =170
Zincir. =215
işçilik. =500
TOPLAM. 2115

araciniz hayirli olsun. Zincir derken ibiza da triger zincir degil kayis. Sizin arac neydi ? Ben 1.4 dizel icin sormustum.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Luk marka : 380 ₺
İşçilik ücreti : 250₺
Şanzıman yağı :50₺
680 ₺ ödedim
3.12.2018

Geri
Üst Alt