Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Balata tercihi yardım

IMG_0802.JPG

Telefon ile iletişim kur mehmet verdi dersin gebzeden

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Merhaba MGA markasını üreten firmada çalışıyorum şiddetle tavsiye ederim hem sorgusuz iadesi mevcut hem de diğer markalarda olduğu gibi ustalar takarken tıraşlanacak yapmadan monte edebiliyor. TRW Bosch Feredo Kale gibi diğer markaları da piyasaya veriyoruz ancak MGA için özellikle sektördeki çalışanların yorumlarını almanızı öneririm.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sana yedek parçacı olarak söyleyeceğim sana feredo olarak söylerdim ama son bir kaç aydır feredo balatalarinda ses yapma sorunu oluyor o yüzden kesinlikle ses istemiyorsan bsr diye bir marka var bakır alaşımı yok onu öneririm başka marka olarak da Bosch başkasına bakma

ben iş yerimde düzenli olarak iyi markalarda ferado uygun isteyen arkadaşlarda syf veya mga kullanıyorum bosch ötme sorunu çıkarıyor takmadan önce diskleri torna yapılması lazım sorunsuz olması için

Geri
Üst Alt