Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bakım

Herkese merhaba,

2017 trafiğe çıkışlı bir önceki kasa FR kullanıyorum, araba 2016 üretimi ve geçen sabah yağ değişimine 29 gün kaldı diye uyarı çıktı. Araba şuan 9600 km'de. Yağ değişimini dışarıda yapsak ikaz lambası uyarı vermeyi keser mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Garantisi varsa servise giderek bakımını yaptırın yoksa dışarıda bakım yapan ustalar silerler arızayı

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Garantisi varsa servise giderek bakımını yaptırın yoksa dışarıda bakım yapan ustalar silerler arızayı

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Şimdilik garanti devam ediyor. Leon'larda 15000 Bakım, 10000'de yağ değişimi mi yapılıyor?

Aracın fabrika çıkışından itibaren bir yıl gećmis olmasi muhtemel. Garanti falan bozulması ihtimaline karşı sen yine de servise git üstad.

SCW uygulaması. Sakarya-Trabzon

Garanti sizin için önemliyse servise gidin, ama yok önemsiz derseniz kendinize güzel bir özel servis edinin. Servisin yaptığı her işi yapıyorlar. Ufak tefek işlerde para bile istemeyen ozeller var.

Müdür, arabaya tonla para döktük 3 kuruş kar edelim derken şimdi garanti kapsamı dışına çıkmamak şuan daha mantıklı... bir de kafamdaki en büyük soru yağı dışarıda değiştirsem bile muhtemelen yine servis ikazı yanmaya devam edecek ben yine servise gitmek zorunda kalıcam...

Neden yansın ki. Özel servislerde ne cihazlar var. O ikaz sadece serviste sönmüyor. Birçok özel servis kullandım, herşeyi yapıyorlar. Bu kadar ozelden çekinmeyen. Servislerden daha çok isine sahip çıkan, arkasında duran ozeller var. Belki bana denk geldi ama kotulerde vardır tabiki.
garanti işi de önemli, başka bir yol yok. Servise gidilmesi gerekiyor.

Neden yansın ki. Özel servislerde ne cihazlar var. O ikaz sadece serviste sönmüyor. Birçok özel servis kullandım, herşeyi yapıyorlar. Bu kadar ozelden çekinmeyen. Servislerden daha çok isine sahip çıkan, arkasında duran ozeller var. Belki bana denk geldi ama kotulerde vardır tabiki.
garanti işi de önemli, başka bir yol yok. Servise gidilmesi gerekiyor.

Yap değişimi ne kadardır serviste 500'lük olmayızdır inş

Geri
Üst Alt