Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bagaj kilidi bozuldu 2012 leon

Salih64

Kayıtlı Üye
Selamünaleyküm.. Bu gün araçla çarşıya gittim bagajı açtım kapadım sorun yok çarşıda yine açtım kapatmak istedim kapanmadı kilitleme yapmadı açmak için seat amblemine bastığımda zır zırr kilit motor sesi geldi tekrar denedim aynı ses ve mandan kilitleme yi gerçekleştirmesi sanayiye gittim söktü baktı (nasıl söktü birde bana sorun hiç anlamıyor lar ilçedeki ustalar) baktık içine içindeki küçük dişli çatlamış ve işlevini yerine getirmiyor onun içinde kilitlenmiyor...yenisi sordu Erzurum merkez den şase no ile orjinal ithal 650 TL dedi bu kadar varmı bunun fiyatı acaba...ve başka nerden bulabilirim..
İçinde çatlayan/kırılan dişli fotoğraf tashopping%20(1).jpeg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Selamünaleyküm.. Bu gün araçla çarşıya gittim bagajı açtım kapadım sorun yok çarşıda yine açtım kapatmak istedim kapanmadı kilitleme yapmadı açmak için seat amblemine bastığımda zır zırr kilit motor sesi geldi tekrar denedim aynı ses ve mandan kilitleme yi gerçekleştirmesi sanayiye gittim söktü baktı (nasıl söktü birde bana sorun hiç anlamıyor lar ilçedeki ustalar) baktık içine içindeki küçük dişli çatlamış ve işlevini yerine getirmiyor onun içinde kilitlenmiyor...yenisi sordu Erzurum merkez den şase no ile orjinal ithal 650 TL dedi bu kadar varmı bunun fiyatı acaba...ve başka nerden bulabilirim..
İçinde çatlayan/kırılan dişli fotoğraf taEkli dosyayı görüntüle 19032

Geçmiş olsun serviste parçası ne yazık ki öyle pahalı oluyor çıkma parça satan yerlere sorun daha uyguna bulunur Konya vosmer var orayı arayıp sor istersen

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geçmiş olsun serviste parçası ne yazık ki öyle pahalı oluyor çıkma parça satan yerlere sorun daha uyguna bulunur Konya vosmer var orayı arayıp sor istersen

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız
Teşekkür ederim abi.. Çıkma parça satan yerlerin numarasına nasıl ulaşabilirim acaba... Konya wosmer i de Google a yazsam çıkar mı numarası.. Bagaj ı kullanamıyorum şu an

Benim de 2017 Ekiminde bagaj kilidi bozulmuştu (Mk2). Yenisini aldım.

Ümraniye Fatih sanayide Tunç otomotiv diye Vag grubu satan bir parçacı var.
Kilidi kendisi ithal ediyormuş. 147 TL ye aldım.
Servise sormadım ama 250-300 civarı olduğunu söylüyorlar. Tabi şuan döviz o zamana göre en az %30 daha yüksek.
Orantılı olark fiyat da artmıştır. Bilgin olsun.

Alttaki konudan farklı alternatiflere ulaşma ihtimalin var.
http://www.seatclubworld.com/konu/mk2-bagaj-kilidi-sorunu-çözülmüştür.30878/

Çıkmacılarda 200-300 arası satılıyor tabi nekadar götürür orası ayrı sıfır al kafan rahat kullan

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2 servisi aradım iki yerde de 570 TL dendi bi yerden daha haber bekliyorum...

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt