Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bagaj kapağını vurdum nasıl yaptırmalıyım?

benimde geçen yıl geldi biri vurdu tampon demiri stop ve ibiza yazısı servisten geldi tamponda otoking e gitti çok güzel yapıp gönderdiler dısarıda kaportası boyası 1603 tl tuttu ben vuranın sigortasından yaptırdım , tavsiyem servisten uzak dur kendin iyi bir kaportacıda kendin yaptır ve yarım boyattır arka kısmı
hatta ben direk kaskomdan yaptırdım kasko diğer arabanın sigortasından tahsil etti masrafı kaskomda bozulmadı
he servise de gidebilirdim ama gitmedim nedenmi servis değişecek dedi bagaj kapağı hadi tamam hasar kaydını da geçtim kapağın olduğu civatalar söküp takarken kafalarından ki boya da bozulacaktı anahtar değdiği için , birde yazıktır bu milli servet düzelttirdim boyattım olay bitti
böyleydi kaza sonrası

sonra böyle oldu

Hemen hemen aynı gibi hasar sizinki biraz daha uzun servise götürmedim bildiğim bir kaportacıda dediğiniz gibi yarım boyanacak artik yapacak bisey yok nazarlık olsun diyelim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
bence değişmesinden boyanması iyidir , arka kısım sızın tampondan cama olan kısım sagdan sola boyanırsa daha iyi olur oda zaten yarım boyanmış sayılır camın üst kısmına kadar olmadıgı için birdse sizin kırmızı oldugundan tavsiyem renk tutmasında sorun olmaması için

Geri
Üst Alt