Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

BAGAJ AMORTİSÖRÜ REVİZYONU !

FATSALI

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar , 2017 ibiza style plus aracım var ve bagajlar otomatik açılmıyor. Bunun için amortisörlere yay takanları gördüm fakat bizim araçlara takanı görmedim. Yay takmak geçici çözüm olsada , uygun cm'yi bilmek , sertleyini ayarlamak önemli .İleri ki vadede amortisörü tutan yuvalar ve amortisör bozuluyormuş. Sizin tavsiyeniz var mı? ve basınçlı amortisörler varmış bunlardan kullanan var mı ? nereden temin edebiliriz. Teşekkürler

Selam arkadaşlar , 2017 ibiza style plus aracım var ve bagajlar otomatik açılmıyor. Bunun için amortisörlere yay takanları gördüm fakat bizim araçlara takanı görmedim. Yay takmak geçici çözüm olsada , uygun cm'yi bilmek , sertleyini ayarlamak önemli .İleri ki vadede amortisörü tutan yuvalar ve amortisör bozuluyormuş. Sizin tavsiyeniz var mı? ve basınçlı amortisörler varmış bunlardan kullanan var mı ? nereden temin edebiliriz. Teşekkürler

Uzun vadede bagaj kapı kilit kısmında sıkıntı yaratıyor fakat yaptırmak isterseniz iyi bir amortisörcü bulun orjinal nw değerine bakılarak bir yüksek amortisör ile değişim sağlana bilir destek içinde kalıp yayı satan bir yerden yeşil yada sarı renk olan kalıp baskı yayı gerekli

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt