Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bagajın araç kumandası ile açılması

yildiz19

Kayıtlı Üye
2015 Leon aracım var.Anahtar kumandasından bagaja basılı tutunca bagaj kapağı açılıyor fakat benim isteğim bagaj kapağının yukarı doğru açılması.Çoğu araçta bu özellik mevcut.Bunu yapma imkanımız var mı?

2015 Leon aracım var.Anahtar kumandasından bagaja basılı tutunca bagaj kapağı açılıyor fakat benim isteğim bagaj kapağının yukarı doğru açılması.Çoğu araçta bu özellik mevcut.Bunu yapma imkanımız var mı?

Renkli yaylar var sanayide bulabılırsınız.
Nettede videolar mevcut bolca
Ama kapanması ağırlaştığı için mandala zarar verildiği sıkça konu olmuştu. Bende düşünüyodum ama yorumlar beni soğuttu
Ve alçak tavanlı bir yerde bagajı tavana vurabılırsınız
Kolay gelsin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu durumu 2 şekilde hakedersin birisi amortisör değiştirip yay takmak çok kullanışlı değil ilerleyen durumda menteşeye zarar veriyor
Diğeri de elektronik uyumlu piston alarak yapılabilir yada yapan bir yere yaptırılır

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Firmalar HB araçlarda kendiliğinden açılma olayını koymazlar, çünkü bagaj kapağı açıldığında tavanın yukarısına gelir ve yukarı çarpma ihtimali olur.

Otomatik açılma kapanma olan araçlarda sensör olduğu için zaten çarpıp çarpmayacağını anlayabildiği için ona göre ayarlayabilir.
İlle yapacağım derseniz, arkadaşların da belirttiği gibi, daha güçlü amortisörler veya yaylar ile yapılabiliyor, ama yaptıranlar genelde sorun yaşadıklarını belirtmişlerdi.

Evet ben de araştırdım biraz sorun yaşadıklarını belirtmiş yaptıranlar.Özellikle menteşeye zarar verdiğini söylüyorlar.Şimdilik kalsın bakalım müsait bi zamanda Ender Elektroniğe uğrar sorarım.

Evet ben de araştırdım biraz sorun yaşadıklarını belirtmiş yaptıranlar.Özellikle menteşeye zarar verdiğini söylüyorlar.Şimdilik kalsın bakalım müsait bi zamanda Ender Elektroniğe uğrar sorarım.

Bu işlemi yapan bir firma vardı istoç ta sanırım internetten aratıp bakın konuşun olma olasılığı nedir diye

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt