Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

B Sınıfı Ehliyeti Engelli Ehliyetine Çevirmek

Engelli sürücü belgesine niye çevirmek istiyorsunuz? zere alacağınız engelli belgesi size daha fazla sorunlar çıkaracaktır.Örneğin engel durum derecesine göre her aracı kullanamazsınız özel donanımlı arac kullanmanız gerekir.trf kontrollerinde yakalanırsanız belgesizmişsiniz gibi işlem görürsünüz ayrıca donanımlı arac için birhayli masraf gerekir.birtek Ö.T.vergisi ödemezsiniz birde park yeri konusunda ayrıcalığınız olur.Aslında baştan sormam gerekirdi Sürücü belgeniz varken herhangi bir sebebten dolayı mı engelli oldunuz?Bildiğim detaylar bunlar yaşadığınız yeri bilmiyorum.Bu konu büyük şehirlerde trf.mahkemesi ,küçük yerlerde Asliye hukuk mahkemesi alanına girer.velhasıl geniş kapsamlı bilgi almak için Asliye hukuk davalarına bakan bir avukatla görüşmeniz sizin için en uygunu olacağı kanaatındayım.Saygılarımla.

Çok şükür sıkıntı yok hocam. Eşimin B sınıfı ehliyetini engelli ehliyetine çevirip eşime araç almak istiyorum.( Ortopedik engelli raporumuz var ) Ama ehliyeti çevirirken uygulanan yeni prosedürleri öğrenemedim. Emniyetten nüfusa geçirmişler işlemleri, baya karışık durumlar ve doğru dürüst kimse bir şey bilmiyor malesef.

Geri
Üst Alt