• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

böyle ustanın...resmen canıma kastetti

tugra kazım

Kayıtlı Üye
Teşekkürler airbag bölümünü açtırmak iyi olurduda onun için göğüs sökülmesi lazım ve sökülen göğüs geri takılamıyo diye biliyorum ben o yüzden açtırmadım
keske actırsaydın madem var diyo en azından gönül rahatlıgıyla binerdin hem ilerde olurda satarsın aracı veya allah korusun bi kazada felan :( becerikli maharetli bi usta sökerde takardaa kardeşim

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
keske actırsaydın madem var diyo en azından gönül rahatlıgıyla binerdin hem ilerde olurda satarsın aracı veya allah korusun bi kazada felan :( becerikli maharetli bi usta sökerde takardaa kardeşim
ileride aracı satarken vicdanen rahatsız olabilirsin, çünkü emin değilsin aracında airbag olup olmadığından. söktür işin ehli birine rahat etsin kafan, bi de nasıl olsa kaza yapacam ne demek anlayamadım açıkçası Allah korusun diyelim...

JoSepHH23

Kayıtlı Üye
Sonucta tamir ettirmissin anladgim kadariyla orjinal gibi olmiycagi malum adam baska bi sistemlede tamir etmis olablir bu kadar acimasiz olmayin bi gidip sorun bkalam naslmis sistem

CUPRA BOCANEGRA

Kayıtlı Üye
Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar ben geri takılamaz diye biliyodum şuan şanzımanda sıkıntı var yarın işim olmazsa servise götürücem gitmişken göğüsüde söktürürüm ozaman aracı satarkende havayastığı yok diye satıcam kaza yaptığı zatten belli havayastığı olmayan aracı havayastığı var diye satacak insan değilim havayastığı kapalı kutu varmı yokmu anlayamayız diye düşündüğüm için dedim nasılsa kaza yapıcam diye trafik bu ne kadar dikkat edersen et biri gelir çarpar

İbişah

Kayıtlı Üye

Burak_39

Kayıtlı Üye

atecateam

Anadolu Bölge Sorumlusu
V.İ.P Üye
Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar ben geri takılamaz diye biliyodum şuan şanzımanda sıkıntı var yarın işim olmazsa servise götürücem gitmişken göğüsüde söktürürüm ozaman aracı satarkende havayastığı yok diye satıcam kaza yaptığı zatten belli havayastığı olmayan aracı havayastığı var diye satacak insan değilim havayastığı kapalı kutu varmı yokmu anlayamayız diye düşündüğüm için dedim nasılsa kaza yapıcam diye trafik bu ne kadar dikkat edersen et biri gelir çarpar
Hava yastığı tamiri verimsiz birşey. Balonu bantlayıp şişirmeyi ummak gibi. Ayrıca sanırım bu konu kapalı olması gerekiyor. Zaman aşımına uğramıştır.

Üst Alt