Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aydınlatma

gittigidiyordan sipariş verdiğim led geldi..ariza işiği yakmadi....şahane bir işik veriyor AMA aptal gibi 1adet sipariş vermişim..1 çift değil..dolayisiyla şu an bir işime yaramadı...adama mesaj attim tekrar...bugün gidip 1tane tek kendime, 2 çift de can ve yiğite alacağim...ok mudur beyler?

Volkan hayırlı olsun. Özelden linki yollayabilirmisin.

delil ilk sayfaya bakarsan orada var.

ha bu arada tanesi 12 lira * 2 den 24 lira ,baştan söliyim çünkü yiğitin aldiği 2si 10 liraydi..ama bu ledlerin aydinlatmasi dehşetmiş...
yiğit senin aldığın ampul gündüz gözükmüyo ya hiç,bu gündüz vakti bildiğin plaka alanını beyaz yapiyo:D

yavru iyi hoş da gece barzo gibi plaka billboard gibi parlamicak dimi..

yavru iyi hoş da gece barzo gibi plaka billboard gibi parlamicak dimi..

bilemiyorum yawrum...gece halini göremedim..az önce aldim çünkü...taktim baktim güzel yaniodu..nasi olsa eryada blşcaz..o zaman karanlk bi yerde inceleriz..zaten adam hala mesaji görmedi..muhtemelen eryadayken görücek..gider hep birlikte alrz olmazsa..

---------- Post added at 11:10 ---------- Previous post was at 11:09 ----------

ok. Pardon ya . Saol Volkan..

unutma 2 tane sipariş ver delil =)

Peki Volkan bunlar iç tavan aydınlatmalarına uyarmı?

anladım yavru neyse..
bakalım o zaman duruma göre ben alırım ya da almam..

Geri
Üst Alt