Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ayın Aracı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence de güzel olur ama ayda 1 gözüme uzun geldi. haftalık, pazardan pazara daha güzel olabilir.

haketmeyen bir fotoğraf yada bir araç.

mesela senin araç olsa seçilse bir sıkıntı olmaz ben bile oy veririm çünkü seatn özel araçlarından birisi iyi bir fotoğrafla seçilebilir. ama atıyroum çok çok sıradan çok çok boş bir araç yada çok abuk modifiye diye içine edilmiş bir arç çıkar çok kötü bir fotoğrafla bir bakarsn bir sürü alakasız oy almş. msn muhabbetleri döner bak bugn bana oy ver yarın da sana verelim gibi.

sonuç olarak demokrasinn ve olgun şekilde oy verme mantalitesinin yerleşmemiş olduğu bir ülke burası. kimse yeri gedimi burnundan kıl aldırmaz ama olacak olan malesefki bu.

bir sürü sitede daha önce denendi tescillendi tecrübe edildi(istisnalar kaideyi bozmaz). ne kadar olmaz geyikleri yaplsada herkes kankasının arabasına vericek bu kadar basit. ama ille deneyelim denirse kolay gelsn derim.

iyi dileğin için teşekkürler :)

Bence yöneticiler 5 yada 10 aracı belirlesin kendi arasında bizde o aracları oylayalım,aylık olursa daha iyi olur.

eskisi gibi ana sayfada sürekli garajlardan fotoların çıkması taraftarıyım..

eskisi gibi ana sayfada sürekli garajlardan fotoların çıkması taraftarıyım..

bu eklentiyi aktif ettim artık sitemizi kesinlikle ve kesinlikle yormayacaktır ayarladım.. bu yüzden bu öneri konusu şuanlık rafa kalkmış bulunmaktadır.. eğer aktif edemeseydik ayberkin dediğini yapacaktım gerekli çalışmalar mevcuttu.. hatta yine olabilir duruma göre.. ;)

bu eklentiyi aktif ettim artık sitemizi kesinlikle ve kesinlikle yormayacaktır ayarladım.. bu yüzden bu öneri konusu şuanlık rafa kalkmış bulunmaktadır.. eğer aktif edemeseydik ayberkin dediğini yapacaktım gerekli çalışmalar mevcuttu.. hatta yine olabilir duruma göre.. ;)

teşekkürler.. :)

Şöyle bişey yapılabilir...Her ayın birincisini seçmek belirli bi zamandan sonra tartışmaya ve sıkıntıya dönüşecek..Onun için yarışma tarzında düzenlenebilir..

Örneğin;

Kişiler fotoğraflarını yönetime iletirler..Yönetimde belirli süre zarfında gelen fotoları altına oy verebilecek şekilde 10 üzerinden puan verir,yada en çok oy alan v.s...

Daha sonra katılım sayısına göre çeyrek final,yarı final ve final olarak ayarlanabilir...Eleme turunu atlatan yarışmacı,bi üst turda yalnız farklı fotoğraf koyarak katılım şartı konur...Aynı fotoğraf olmazsa daha iyi olur...Bu şekilde yarışmanın galibi belirlenebilir..

Eleme usulü olucağı için de,yarışmanın daha zevkli ve heyecan verici olucağını umuyorum...:)

Bilginize

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt