Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Avrupa yakasin'da ikamet eden arkadaşlar !!!

Gel abicim esenyurt iyidir iyiii

Beni EDS ler iyi tanır....

@carpenter esenyurtta ne taraf ?

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abi benim hatun esenyurt üniversitesinde öğretmen oldu üniversiteye çok uzak olmayacak ve oranın nezih yerleri neresiyse orası olacak ordan bi güvenlikli site falan buluruz artık bilmiyorum ama esenyurt üniversitesi için geliyoruz. Ben bilişim sektöründe çalışıyorum bende kendime bir iş bakacağım artık =) Sizin önerdiğiniz bi yer falan varsa oralara da bakarız abi ben istanbulu hiç bilmiyorum bi kaç defa gezmeye geldim =)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Gel abicim esenyurt iyidir iyiii

Valla bilmiyorum abi umarım öyledir =) Sizlerin sayesinde öğreneceğiz bir şeyler yapacağız artık (=

Abi benim hatun esenyurt üniversitesinde öğretmen oldu üniversiteye çok uzak olmayacak ve oranın nezih yerleri neresiyse orası olacak ordan bi güvenlikli site falan buluruz artık bilmiyorum ama esenyurt üniversitesi için geliyoruz. Ben bilişim sektöründe çalışıyorum bende kendime bir iş bakacağım artık =) Sizin önerdiğiniz bi yer falan varsa oralara da bakarız abi ben istanbulu hiç bilmiyorum bi kaç defa gezmeye geldim =)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Valla bilmiyorum abi umarım öyledir =) Sizlerin sayesinde öğreneceğiz bir şeyler yapacağız artık (=

Kardeşim orda ukra inşatın evleri var otobanın dibinde ve kiptaş evleri nezih yerler buralar benim eşiminde ataması kartala cıktı ama tasınmıycaz çok şükür avrupa yakasında devam yani gelince yardımcı olurum sıkıntı yapma

Kardeşim orda ukra inşatın evleri var otobanın dibinde ve kiptaş evleri nezih yerler buralar benim eşiminde ataması kartala cıktı ama tasınmıycaz çok şükür avrupa yakasında devam yani gelince yardımcı olurum sıkıntı yapma

Saol abicim allah razi olsun çok teşekkür ederim şimdiden :))

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakkinizda hayirlisi olsun ama site icinde otur esenyurtta kesinlikle [MENTION=27635]carpenter[/MENTION]

Hakkinizda hayirlisi olsun ama site icinde otur esenyurtta kesinlikle [MENTION=27635]carpenter[/MENTION]

Evet abi oralari bilmedigim icin ole bi yerde otrmak mantikli geliyor bana da :) aslinda kadikoyde ev var caddebostanda ama uzak mesafe her gun git gel uzer o yuzdn esenyurtta site sart :))

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

adaş sen bana ulaş ben sana yardımcı olurum ev konusunda esenyurtta kesinlikle ev almanı tavsiye etmiyorum

bende esenyurta yakın olan avcılarda yaşıyorum

biraz geç kaldık sanırım ben mesajı yeni görmüşüm tarihe baktığımda martta yazmışsın : ( umarım en iyisini bulmuşsundur

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt