• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Avrupa yakası buluşma

Barıs_61

Kayıtlı Üye
İsim
BARIŞ
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.4 TSI FR
Plaka
61 FR 501
Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.Forumlara vakit buldukça bakmaya çalışıyorum.Avrupa yakasında neden buluşma olmuyor bi ceza falan mı aldık.Şöyle büyük bi buluşma yapsak havalarda güzelken ne dersiniz bizim avrupa yakası sorumlu arkadaşlarımız toplayın bizleri yakalım avrupa yakasını

memet_one

VİP Üye
Administrator
İsim
mehmet
Nereden
Kocaeli
Araç
Ateca 1.6 TDI Style
Plaka
41 YZ 518
Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.Forumlara vakit buldukça bakmaya çalışıyorum.Avrupa yakasında neden buluşma olmuyor bi ceza falan mı aldık.Şöyle büyük bi buluşma yapsak havalarda güzelken ne dersiniz bizim avrupa yakası sorumlu arkadaşlarımız toplayın bizleri yakalım avrupa yakasını
Oluyor neredeyse her hafta yapılıyor @Gogo sorumlu arkadaş organizasyon kısmında konusu var

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

ilker.erdal

Anadolu Bölge Sorumlusu
İsim
İlker
Nereden
İstanbul
Araç
İbiza 1.4 Signo
Plaka
34 UC 9600

hoşgeldiniz
forumda organizasyonlar sekmesinin altında istanbul avrupa kısmından takıp edebilirsiniz bekliyoruz

Barıs_61

Kayıtlı Üye
İsim
BARIŞ
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.4 TSI FR
Plaka
61 FR 501
Anadolu yakasındaki arkadaşlar buluşuyor takip ediyorum.Ama Avrupa yakası için yakın zamanda yapılan bir buluşma yok.

ilker.erdal

Anadolu Bölge Sorumlusu
İsim
İlker
Nereden
İstanbul
Araç
İbiza 1.4 Signo
Plaka
34 UC 9600
Anadolu yakasındaki arkadaşlar buluşuyor takip ediyorum.Ama Avrupa yakası için yakın zamanda yapılan bir buluşma yok.

08/11/2019 20:00 İBB Florya tesislerinde oluyor bu haftaki buluşma avrupa sorumlumuz @Gogo ile irtibata geçerseniz size yardımcı olacaktır :)

Barıs_61

Kayıtlı Üye
İsim
BARIŞ
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.4 TSI FR
Plaka
61 FR 501
Sitede bununla ilgili bir bilgi göremedim. Demek ki whatsapp Grubu Var.

Üst Alt