Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Auto Hold Sorunu

Autohold sadece emniyet kemeri takılıyken çalışıyor buna dikkat ediniz :)

Autohold sadece emniyet kemeri takılıyken çalışıyor buna dikkat ediniz :)
Leonlarda böyle bir durum söz konusu değil. Çalışması için ekstra birşey yapmaya gerek yok. Her türlü devrede oluyor siz kapatmadığınız sürece.

Arkadaşlar 2018 Leon Fr aracımda auto hold bazen devreye girmiyor veya devredeyken bir anda bırakıyor tuşdan kapatmak istedigimdeyse kapatamiyorum ya da açamıyorum sürekli yapmıyor ama yine de beni tedirgin etti sıkışık trafikte sorun yaratabilir bu sorunu yaşayan oldu mu olduysa çözümü nedir?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Servise gösterebilirsiniz. Yazılım güncellemesi ile çözülebilecek bir durum olabilir.

Arkadaşlar 2018 Leon Fr aracımda auto hold bazen devreye girmiyor veya devredeyken bir anda bırakıyor tuşdan kapatmak istedigimdeyse kapatamiyorum ya da açamıyorum sürekli yapmıyor ama yine de beni tedirgin etti sıkışık trafikte sorun yaratabilir bu sorunu yaşayan oldu mu olduysa çözümü nedir?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Aracınız dsg mi manuel mi
Frene basıp bırakıp tekrar bastığınız da fren pedalı sertleşir buda devreye girdiğini gösterir otomatik girmemesinin sebebi aracın kendini yokuşta algılanması
Servisler bu durumu normal olarak karşılıyor ve çok birşey yapmıyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

@memet_one , o hillhold için, autohold her durumda devreye giriyor.

Araç otomatikse gaza ufak bi dokunsanız bile kapatır, düz vites ise kavrama sağlanmadan kapatmaz, kendiliğinden devre dışı bıraktığında radyodaki araç menüsünde araç durumunu bir kontrol edin, belki bir arıza veriyordur. Ya da bir sensör yanlış veri okuyup yapıyor olabilir, servisle görüşmenizde fayda var.

Geri
Üst Alt