Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Audi A5 2.0 TDI(Facelift) vs BMW 320d (F30)

Hangisini almak isterdiniz?

• Kullanılan toplam oy
    66
  • Anket kapatılmış .
benim çevremdekiler ne der diye hiç düşüncem yokta sadece insanların fikirlerini merak ettiğimden açtım konuyu.A5 ile 320d aynı klasman olmasada ailemin bana yeni araba için verebileceği bütçe dahilinde bu iki araç aynı fiyatlara geldiği için düşünüyorum.ikisi de 65-70 bin euro civarında.Açıkcası burdan çıkacak olan sonuca göre seçeceğim galiba ama burda da kafa kafaya gidiyor anket sonuçları.Şaştım kaldım yani:confused:

Ne zaman sipariş veriyoruz ?
Sen askerdeyken teslim yeri ankara seç gelene kadar ben biniyim :D
305979_438463769546435_1389866941_n.jpg

Yapma sertac ya aklim yavas yavas audiye kayarken su resmi koyma ya tam istedigimden m paket ve mavi ya:( :(

Arabadaki carbon marşpiyel carbon böbrek ve aynaları hiç söylemiyim o zaman
Hee bu arada 6 litre yaktığını söylersem ayıp mı etmiş olurum :D

BMW 320d m-paket(F30)arkadan itiş ne güzel yanlarsın bmw gidişi ve zevki başka :)

3.20 d m paket ıvır zıvır bısıler daha var 145.000 e mal oldu ama ben audı quatrro derım

he bide o var arabayı sürerken keyif almak istiyorsan tabiki bmw ama bilemiyorum konuya baktıkça bende bmw dicem hemen bi a5 almalı :D :D

Fiyatlar 150 bin ile 160 bin arasinda degisio
Bmw de
tekno paket
konfor paket
m paket
Sunroof
On koltuk isitma
Spor deri direksiyon
Cruise control ekstrali
Audi ile gorusmedim daha ama onda da bmw ye yakin biseler olur

Geri
Üst Alt