Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Audi A3 1.8T. Tanışma ve Modifiye Belgeseli :)

hazır araba boyanıyorken ön tamponun alt kısmı gövde rengine boyansa nasıl olur diye gözümde canlandırmaya çalışıyorum.:confused:

Yapılmışı var zaten mehmet abi,emirin arabası zaten o şekilde gayette güzel ama utkunun zevkine pek uymuyor :) Ben defalarca başının etini yedim yeni tip far tak sen de tampon altını makyajlı kasanınki ile değiş,gövde rengine boya diye :)

mg585512copy.jpg

mg583012copy.jpg

mg582812copy.jpg

mg586521copy.jpg

• Beğen
Reaksiyonlar: ukku
Yapılmışı var zaten mehmet abi,emirin arabası zaten o şekilde gayette güzel ama utkunun zevkine pek uymuyor :) Ben defalarca başının etini yedim yeni tip far tak sen de tampon altını makyajlı kasanınki ile değiş,gövde rengine boya diye :)

utkunun arabası zaten güzel. bu resimdeki de güzelmiş can. cupra lip de yakışmış bence. zevk tabi utkunun zevki ama ben olsam bu fotolardan sonra boyatırdım sanırım.

• Beğen
Tamponun boyanması ve cupra lip olayı kaç senedir emirle konuştuğumuz bir şeydi,o motorla uğraşmaktan daha geçen yaz yaptırabildi bu işleri :)

Fikirler ve fotoğraflar için teşekkürler :)
Ben aynen eski olduğu şekilde boyayacağım. Siyah yerler siyah, kırmızı yerler kırmızı.
Farların da eski tip olanları daha çok hoşuma gidiyor.
Zevksizim ne yapayım :)

Geçmiş olsun kardeşim umarım gönlüne göre bir araç olup çıkar fırından... ;)

• Beğen
Yeni boya hazırlıkları devam ediyor.
Ufak tefek düzeltmeler, zımparalar yapıldı.
Sağ ön çamurluk değişti. Nazar :)
Arka tamponun egzoz kesiği kapandı. Egzozu aşağı baktıracağım. Dışarıdan bişey belli olmasın, polisten sıkıldım :)
Ön cam ve ön kaput fitilleri yenilendi.
Farlar eski tip (merceksiz) olarak yeni alındı.
Stoplar yeni tip olarak yeni alındı.
Çamurluk sinyalleri beyaz tip olarak yeni alındı.
Turunculuğu gitmiş yağ çubuğu yenilendi.
Eksik silecek tapası yüzünden 2'si de yenilendi.
Ön panel stickerlarını dahi yeni aldım :)
Sadece boya olarak değil, komple gençleştirme çabaları devam ediyor.
BBS jantlarımız zaten sıfır boyalı olarak, takılacağı günü bekliyorlar :)
Boya bittiğinde de detaylı iç (koltuk, tavan, taban vs.) temizliği yapılacak. Zaten iyi durumdaydı ama, iyi binilmekten öyleydi. Hiç temizlenmemişti :)
Bakalım bakalım önümüzdeki günlerde fotoğraf paylaşırım..

artık spy photo zamanı :)

4pbyp.jpg

dipnot: daha pasta cila geçilecek. :)

Geri
Üst Alt