Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Askerlik Bitti. Döndüm :)

LKTN

Kayıtlı Üye
Merhaba SCW ailesi. 6 aylık sıkı bir süreç sonunda bugün askerlik görevini tamamlayarak evime döndüm çok şükür. Bu 6 ay içerisinde eminim ki epey yeni Seat severler katılmıştır aramıza. Onlara da hoşgeldiniz diyorum.

Posta kutuma mesajlar gelmiş. ne yazık ki online olamadığım için cevaplayamadım. Yeni görüyorum.

Aracı babama bırakmıştım. 15.000 bakımını yaptırmış :) Araç daha güzel olmuş gibi geldi bana. Ya da çok uzak kaldım ondan öyle. Bu süre zarfında 19 bin km ye yaklaşmış araç. Vites topuzunda soyulmalar olmuş ve ne yazık ki ön tamponun altını hafiften sürtmüş :/ Canı sağolsun. En azından lip taktıracağım altında kalır. :D

Bu vites topuzu soyulmasının kronik olduğunu ve kullanıcı hatası olarak algılandığını biliyorum. Ancak daha önce servisten bu konu hakkında ücretsiz değişim alan oldu mu acaba ?

Herkese tekrardan iyi forumlar :)

Merhaba SCW ailesi. 6 aylık sıkı bir süreç sonunda bugün askerlik görevini tamamlayarak evime döndüm çok şükür. Bu 6 ay içerisinde eminim ki epey yeni Seat severler katılmıştır aramıza. Onlara da hoşgeldiniz diyorum.

Posta kutuma mesajlar gelmiş. ne yazık ki online olamadığım için cevaplayamadım. Yeni görüyorum.

Aracı babama bırakmıştım. 15.000 bakımını yaptırmış :) Araç daha güzel olmuş gibi geldi bana. Ya da çok uzak kaldım ondan öyle. Bu süre zarfında 19 bin km ye yaklaşmış araç. Vites topuzunda soyulmalar olmuş ve ne yazık ki ön tamponun altını hafiften sürtmüş :/ Canı sağolsun. En azından lip taktıracağım altında kalır. :D

Bu vites topuzu soyulmasının kronik olduğunu ve kullanıcı hatası olarak algılandığını biliyorum. Ancak daha önce servisten bu konu hakkında ücretsiz değişim alan oldu mu acaba ?

Kardeşim hoşgeldin tekrar aramıza askerliğini de bitirdin desene hayırlısı ile

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN

Askerliği yemişssin kardeşim hoşgeldin :D

Şafak ne çabuk attı be :D dışarda olan adam için rahat tabi :D

• Beğen
Geçmiş olsun kardeşim.İyi niyet garantisi adı altında değişim yaparlar.

• Beğen
Hoşgeldin kardeşim

Hoşbulduk teşekkürler

Kardeşim hoşgeldin tekrar aramıza askerliğini de bitirdin desene hayırlısı ile

Valla öyle abi 6 ay verdik geldik :D

Askerliği yemişssin kardeşim hoşgeldin :D

Şafak ne çabuk attı be :D dışarda olan adam için rahat tabi :D

Valla acemilikte canımızı yaktılar da usta birliği hızlı geçti gerçekten :D

geçmiş olsun hoşgeldin

teşekkürler :)

Geçmiş olsun kardeşim.İyi niyet garantisi adı altında değişim yaparlar.

Tamam bir konuşayım Erya ile. İnşallah değiştirirler. Gözüme batıyor.

Hoşgeldiniz. Benimde seneye kasımda bakalım napcaz :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt