Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka spoiler? ( ABT veya diğer markalar )

Az önce fiberciye telefon ettim en geç 3 haftaya kadar makyajlı kasalarınkinin yapımına başlayacağını söylediler fiyatıda 160 TL civarlarında dedi. Beklemeye değer :)

ben de istersen face'den dürterim ödeşiriz Dou'm.. :D :D :D

---------- Post added at 18:40 ---------- Previous post was at 18:20 ----------

Ahmet abiye uğrayamadım ama az önce konuştum onda yokmuş ama bi arkadaşında olması muhtemelmiş..velakin makyajsıza uyarlama konusu net değil..

Serbay o kadar uygun ve orjinale yakın bişey olacaksa bende isterim, parası da güzelmiş :) orjinale sırf parası için yanaşmak istemiyorum. Şu lip davası bizim makyajlılara uyuyor mu yaptıran var mı? ufaktan biraz özelleştirmekte fayda var.

Serbay o kadar uygun ve orjinale yakın bişey olacaksa bende isterim, parası da güzelmiş :) orjinale sırf parası için yanaşmak istemiyorum. Şu lip davası bizim makyajlılara uyuyor mu yaptıran var mı? ufaktan biraz özelleştirmekte fayda var.

abi 1 saniye ya ben izmirdeyken bişeyler mi kaçırdım. Makyajlı Leon mu aldın? :)

Abi evet senin araba aldığını biz neden bilmiyoruz bizimle paylaşmadın :mad: :eek: Onuda sordum birebir orjinalinin aynısını yapıyoruz dedi ok dedim o zaman..

yahu sadece konu açmadım, ama diğer konularda bahsettim arabayı yenilediğimi. demekki iyi takip etmiyormuşunuz :D:D:D Ozan arabayı yeniledik hatta eskittik bile.

lip eski kasalara göre ama uçlarından biraz uzun geliyor diye biliyorum..keserek işi çözeriz heralde..

yahu sadece konu açmadım, ama diğer konularda bahsettim arabayı yenilediğimi. demekki iyi takip etmiyormuşunuz :D:D:D Ozan arabayı yeniledik hatta eskittik bile.

abicim hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullan

izmirde olduğum sürelerde çok fazla takip edemiyorum, demekki o yüzden böyle oldu :)

Ne aldın peki abi, motor donanım, ekstralar,renk falan? bilelim dimi ?:)

aynen abicim biraz bilgi var ya :D resim koy hatta. hayırlı ugurlu olsun

resme zaman bulmam vakit alacak. Araç tsi 1,4 beyaz, sunroof var sadece ekstra olarak. Dopdolu araç için 2 ay denince çok istediğim teknoloji paketi ve bixenondan vazgeçmem gerekti. Renk olarak gri istedim ama onun içinde bekleme süresi epeyce fazlaydı o yüzden beyaz dedik.

Ekstradan yaptırmayı düşündüğüm şeyler eğer zaman bulabilirsem manifold dahil komple 50lik 304 paslanmaz kalite egsoz sistemi chip ve eko66. Egsozdan alacağım gücü eğer beğenmezsem sadece chip ve eko66 ile noktayı koyarım.

Gönlümden geçen diğer ekstralar optik bixenon, deri döşeme ve piyano black iç plastik aksam da olabilir. Dış görünümde sadece mat beyaz komple kaplama da olabilir. Başka bişeye ihtiyacı yok. Bunlar bile epeyce bir bütçe isteyecek aceleye gerek yok.

Geri
Üst Alt