Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka sol hoparlor patlama sorunu hk..

arka sağ hoparlörden yolda giderken sallantı sesi geliyordu. Üzerine elle vurunca da aynı ses geliyordu. Sanki yerine oturmamış veya patlak gibi. Kayadibine gittim incelediler ses yok. Hoparlörü ısıtıp denemişler yine ses yok. Sonra aracımı geri aldım. Bir daha ses olursa video kaydına alın ücretsiz değiştiririz dediler. Klimadanda hışırtı sesi geliyordu servise gidince sorun yok dediler ama hala devam ediyor ses.

Arkalar benimde patlak araç 2010 garantiden değişmez heralde yenisini alacağız

Ikı hafta once eskısehır asıl otoya ugradım randevu almıstım oradaki murat bey saolsun cok ılgılendı garantıden sol hoparlör değişimini yaptılar. Hoparlör kronik heralde hıç ıtıraz etmeden degıstırdıler.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Merhaba,

Garanti bitimine 2 hafta kaldı. Hoparlörü değiştirmek istedim. Şimdiye kadar 2-3 kere ses yaptı ve video kaydına aldım. Video kaydı olursa değişim olabileceği söylendi. Servise gittiğimde bu sorun yaşanmadığından tespit yapılamadı. Şimdi de aracı getirin birkaç gün serviste kalabilir dediler. Video kaydından sonra araçla ilgili bazı bilgileri istiyorlarmış. Aracı bilgisayara bağlamamız falan gerekebilir dediler. Gerçekten doğru mu yoksa işi yokuşa mı sürüyor Erya otomotiv bilemedim. Sizin değişim nasıl olmuştu bunu öğrenmek istedim.

Merhaba,

Garanti bitimine 2 hafta kaldı. Hoparlörü değiştirmek istedim. Şimdiye kadar 2-3 kere ses yaptı ve video kaydına aldım. Video kaydı olursa değişim olabileceği söylendi. Servise gittiğimde bu sorun yaşanmadığından tespit yapılamadı. Şimdi de aracı getirin birkaç gün serviste kalabilir dediler. Video kaydından sonra araçla ilgili bazı bilgileri istiyorlarmış. Aracı bilgisayara bağlamamız falan gerekebilir dediler. Gerçekten doğru mu yoksa işi yokuşa mı sürüyor Erya otomotiv bilemedim. Sizin değişim nasıl olmuştu bunu öğrenmek istedim.
Merhaba,
Benim aracımda sol arka hoparlor patlaktı eskısehırde asil otoya goturdum garantiden değişmesini talep ediyorum dıye belirttim sabah saat 10 da randevum vardı arabayı bıraktım ogleden sonra aracımı teslim ettiler hiç ugraşmadım zorluk cıkarmadılar çok ilgiliydiler saolsunlar

Merhaba,
Benim aracımda sol arka hoparlor patlaktı eskısehırde asil otoya goturdum garantiden değişmesini talep ediyorum dıye belirttim sabah saat 10 da randevum vardı arabayı bıraktım ogleden sonra aracımı teslim ettiler hiç ugraşmadım zorluk cıkarmadılar çok ilgiliydiler saolsunlar

Teşekkürler. Sonradan beni aradılar hoparlör sipariş edildi gelin değiştirelim diye. Baştan maillerime cevap vermemişlerdi ilgisiz gibiydiler fakat o ara sipariş vermişler parçayı.

Geri
Üst Alt