Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka silecek memesi

exman

Kayıtlı Üye
Aracimin arka silecek memesi ilk yaklaşık 2 ay oncesine kadar duz yukari atiyordu..sonra farkettim hafif saga dogru atmaya baslamis..anlam veremedim..son 3 4 gundur de arka cama su gelmiyordu..herhalde soguktan donmustur diye dusundum ama farkkettim ki meme yon degistirip asagi veriyor..zor bela yonu ilk haline getirdim..sanki biri ozellikle yapmis gibi ama sanmiyorum..kim neden ugrassin ki boyle biseyle..ilginc geldi acikcasi..kendi kendine donmez herhalde..sizlerle paylasayim dedim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Aracimin arka silecek memesi ilk yaklaşık 2 ay oncesine kadar duz yukari atiyordu..sonra farkettim hafif saga dogru atmaya baslamis..anlam veremedim..son 3 4 gundur de arka cama su gelmiyordu..herhalde soguktan donmustur diye dusundum ama farkkettim ki meme yon degistirip asagi veriyor..zor bela yonu ilk haline getirdim..sanki biri ozellikle yapmis gibi ama sanmiyorum..kim neden ugrassin ki boyle biseyle..ilginc geldi acikcasi..kendi kendine donmez herhalde..sizlerle paylasayim dedim.

Siz hareket ettirirken rahat mı oynadı bazen meme kısmında hafif boşluk oluyor bu da araç sürerken oluşan viprasyon yüzünden yön değiştirmesine neden oluyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

aynısı bende de oldu

Geri
Üst Alt