Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracin Spor Modda Calismasi?

frleon

Kayıtlı Üye
Merhaba ... 2016 Leon Fr Act otomatik vites aracım var. 2.el aldım 32.000 deydi. Şu an 38.000 de. Şu ana kadar 2 defa başıma geldi. 2 side aracı valeye teslim ettikten sonra tekrar bindigimde spor modda oluyor. Eco modda kullanıyorum spor hiç kullanmadım. Ayarları ile vale mi oynuyor yoksa araç açıldığında spor moda otomatik geçmesi neden oluyor anlamadım. Ayrıca cam temizleme fiskiyesinin ayarı bozulmuş araç garanti kapsamında olduğu için ayar yaparlar mi ? Simdiden Teşekkürler

Merhaba ... 2016 Leon Fr Act otomatik vites aracım var. 2.el aldım 32.000 deydi. Şu an 38.000 de. Şu ana kadar 2 defa başıma geldi. 2 side aracı valeye teslim ettikten sonra tekrar bindigimde spor modda oluyor. Eco modda kullanıyorum spor hiç kullanmadım. Ayarları ile vale mi oynuyor yoksa araç açıldığında spor moda otomatik geçmesi neden oluyor anlamadım. Ayrıca cam temizleme fiskiyesinin ayarı bozulmuş araç garanti kapsamında olduğu için ayar yaparlar mi ? Simdiden Teşekkürler

Muhtemel aracı valeye verince kendi alıyordur spor moda sonrada ver gazı gitsin yapıyor sanırım
Fiskiye ayarı çok basit inçe düz bir tornavida ile yapabilirsin

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Araç en son hangi modda kaldıysa oradan devam eder. Muhtemel kurcaliyorlardir.
Garanti var ise servise gösterin hallederler.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

2018 act fr var bende muhtemelen vale vitesi geri ikinci kez çekerek spor moda alıyordur bilmeyerek

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt