Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracımın bir kaç karesi :)

çok teşekkürler iyi dilekleriniz için, Allah kimseye kaza bela vermesin.

Toledolara en güzel yakışan renk bu bence, güle güle kullan.

senin yanlisin var sanirim :) sana karsi yaptigim tek sey baska bir forumda (ismini vermek istemiyorum) daha aracini almadan konusunu acip millete hava atiyordun, kroyum ama para bende hesabi. Ona karsi yazdiysam yazmisimdir, baska birsey de yazmadim :) Eger link verirsen bende bakmak isterim ne yazdigima. Nasil oluyormus bari zevkli mi anlayabildin mi acaba?

senin yanlisin var sanirim :) sana karsi yaptigim tek sey baska bir forumda (ismini vermek istemiyorum) daha aracini almadan konusunu acip millete hava atiyordun, kroyum ama para bende hesabi. Ona karsi yazdiysam yazmisimdir, baska birsey de yazmadim :) Eger link verirsen bende bakmak isterim ne yazdigima. Nasil oluyormus bari zevkli mi anlayabildin mi acaba?

Walla o senin gorusun aslanım ben aynı konuyu burdada actım baska biyerdede actım hiç oyle tepki gormedim neden sence? İnsanlardan olabilirmi? 3-5 zibidi yuzunden çekemeynler yzunden olabilirmi? Sana önerim karnını geniş tut senin faydana olabilir ;)

yukardaki resme baktıysan karnım gayet geniş :) ayrıca o forumda açtığın konuya tekrardan baktım da öyle bir şey demiş miyim diye, dememişim. Benim accountumdan giren kisi yazmis, altina da asil nickini yazmis banli oldugu icin benim accountumdan giriyordu. Ha keske ben deseymisim ancak kimseye bulasmak istemedigim icin yazmamisimdir buyuk ihtimalle. Hala da bulasmak istemiyorum ancak, ne edersen onu bulursun diye bir söz var. Sen o "insanlar" dediğin kitleye nasıl yaklaşırsan öyle karşılık alırsın. Görgüsüzlük yapıp daha araban gelmeden millete kaldırmıştın tekrar bir düşün istersen :) TR'de civic gibi her tarafta olmayan bir araba aldıgın icin kendini cok ozel hissetmis olmalisin, gerci daha almadan siparisini verdiginde de ozel hissediyordun yazdiklarina bakilirsa. Tabi allah kaza bela vermesin, araba icin konu actiginda da gerekli yaziyi yazıp iyi dileklerimi iletmiştim.

1. Merak etmeyin size zararı dokunmaz konunun aracım ayıptır solemesi daha tr de olmadıgından önbilgi vermek istedim

2. Yazdıgım bilgileri evt gorebilirsin ama aracı satın alma sürecini hangi arabanın nezaman nasıl uretildigi nasıl sureclerden gectigini sizin gibi sıradan insanlar ogrenemez mesela...
Konu açınca kendimi bişey sanmakla alakası oldugunu sanmıyorum galiba aldıgım arac size batıyor o yuzden sizde boyle bir kanıya vardınız burdaki tum yorum yazan insanlar oyle bir dusunceye varmadıgına gore... Sizin gibi insanlar zaten heryerde bunun gibi fazlalıklar yapıyor madem seni ilgilendirmiyor konuma yazmayabilirsin ve kirlilik yapmayabilirsin

Bu da bir adminin postu : Araban gelince resimlerini koyar bizim gibi sıradan insanların gözlerini şenlendirirsin, konuyu kitliyorum.

Evet arkadaşım tekrardan hayırlı olsun aracın, dediğim gibi umarım kazasız belasız cezasız kullanırsın. Biz de sıradan takılıyoruz 1.6 8v falan.

maşallah aracın çok güzel kadeşim güle güle kullan..

2. Maddeyide tamda uygun yazmışsın yazdıklarımla gurur duyuyorum:)
Ayrıyeten ben onceki konuya yazmadgını biliyorum Fotolar kısmındaki bolume yazmışsın yada başkası yazmış ama sende demişsin yazmayı dusundum fakat bulasmak istemediğimden yazmadım diye... Zaten senin hesabından yazan adamın birçok pisliği geçimsizliği varmışki banlanmış görülen köy kılavuz istemez...
Bir diğeri orda 50 adam cevap yazdıysa bunun 45 i hayırlı olsun gule gule kullan gibi yorumlar yazdıgına gore demekki diger 5 tane asalak yanlış anlamış hava attıgımı bilmem ne yaptıgımı sanmış. Bu asalaklarıda elbette aşagılıcam çünki zaten kendileri Aşağılık kompleksinde olan kişiler:) Dediklerimi ustune alınan 3-4 kişi var zaten ustlerine alındılarsa Sıradan insanlar diye elbet bi gerçeklik payı vardır. Bunların arasına sende katılmışsın son konuda demekki neymiş Ateş olmayan yerden Duman çıkmazmış..... Peki aynı konuyu burada ve baska bi seat forumundada açtım neden aynı tepkileri almadım yanıtlarmısın ;)

Geri
Üst Alt