Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç Muayenesi Hakkında Kafanıza Takılanlar

çok kabak lastıkse ağır kusur olabilir :) ayrıca sislerin neden yanmıyor.. !!! engin usta profil resmi yapar mısın kendine
Cevap veriyorum:)) 1- çok kabak değil normalin biraz altı 2- sislerin ikisi de aynı anda gitti sanırım sigortadan 3- profil resmini yakında ekleyecem.

sigorta dediğin nedir ki 1 liralık bişi :) sisleri yapıp gir...benım lastıklerde 3-2 mm civarı bende gircem muaneye daha var ... değiştirmeyi düşünüyorum ..tüv tablodan bakabilirsin ne nedir...

haklısın güzel kardeşim.yarın hem sisleri yaptırıp hemde çıkma lastik bakacağım sıfır fazla gelir.iç lambalar da yanmıyor

sisler yanmıyorsa hafif kusur,lastik dişleri 4 mm altındaysa 3mm-2mm gibi hafif kusur
Bugün bir adet sis farı ve sigorta ve 2 arka stop değiştirdim kirlisakal kardeşim 40 lira aldılar çünkü arka kablolarda sorun vardı. Haftaya arka fren balataları ( dik bayırda el freni kaçırıyor) + polen filtresi + lastikleri değiştirip muayeneye gitcem

Bugün bir adet sis farı ve sigorta ve 2 arka stop değiştirdim kirlisakal kardeşim 40 lira aldılar çünkü arka kablolarda sorun vardı. Haftaya arka fren balataları ( dik bayırda el freni kaçırıyor) + polen filtresi + lastikleri değiştirip muayeneye gitcem
normal almışlar gene insaflısına denk gelmişsin...hayırlı olsun ...arka fren balataları 80 lira bosch marka...polen filtresi carbon alırsan kliman memnun olur :) lastik sana kalmış bişi can guvenliğin için değiştireceksin..

normal almışlar gene insaflısına denk gelmişsin...hayırlı olsun ...arka fren balataları 80 lira bosch marka...polen filtresi carbon alırsan kliman memnun olur :) lastik sana kalmış bişi can guvenliğin için değiştireceksin..
tavsiyelerin için teşekkür ederim. beni rahatsız eden bir konu var airbag lambası yanıyor sebebi nedir bilmiyorum direksiyon airbag kısmı değiştirilmiş ve çirkin duruyor.hem estetik yönünden hem de airbag ışığını söndürmek içi direksiyonu airbagla beraber uygun bir çıkma bulup değiştirmem gerekiyor.

tavsiyelerin için teşekkür ederim. beni rahatsız eden bir konu var airbag lambası yanıyor sebebi nedir bilmiyorum direksiyon airbag kısmı değiştirilmiş ve çirkin duruyor.hem estetik yönünden hem de airbag ışığını söndürmek içi direksiyonu airbagla beraber uygun bir çıkma bulup değiştirmem gerekiyor.
Pc ile servisten sildirin...ariza tespittnde cikabilir ne nedir...

Geri
Üst Alt