Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç Muayenesi Hakkında Kafanıza Takılanlar

geçer bu çok basık değil
[doublepost=1502339030,1502338941][/doublepost]

gizli özelllik olarak ön sinyallerle yan çamurluk sinyalleri çapraz yanarsa kalır ama arka park lambalarıyla arka sinyaller yanıp sönüyorsa sıkıntı yok
18 jant gecmıyor olması lazım oyle duydum orjinal ebat olmadığı icin.sırf bu yuzden 16 jantlarımı satmıyorum :)

Arkadaşlar, plakada kesinlikle vida,vida deliği ile gitmeyin ağır kusur olarak geçmiyor.
Zenon far geçmiyor. 28.08.2017 ,de muayne yaptırdım.

18 jant gecmıyor olması lazım oyle duydum orjinal ebat olmadığı icin.sırf bu yuzden 16 jantlarımı satmıyorum :)

Sıkıntı yok aynı aks üzerinde aynı ebatta lastik olması lazım gerisi önemli değil istersen önlere 16 arkalara 18 tak
[doublepost=1505740444,1505740378][/doublepost]
Arkadaşlar, plakada kesinlikle vida,vida deliği ile gitmeyin ağır kusur olarak geçmiyor.
Zenon far geçmiyor. 28.08.2017 ,de muayne yaptırdım.

Karakterlerin içindeyse doğru harflerin rakamların arasında yanında üstünde delik folyo yapıştırma faşan olmayacak dış köşelerde kenarlardaysa karakterleri etkilemiyorsa sıkıntı yok

hiç biri kusur değil kalmazsınız

Arka stopların sinyallerle zıt yanması nasıl kusur degil daha önce bu özellik yüzünden ağır kusurla kalan oldu bizzat ben şahit oldum tekirdağ/çorlu daki istasyonda.

Trakya'dan gönderildi..

Arka stopların sinyallerle zıt yanması nasıl kusur degil daha önce bu özellik yüzünden ağır kusurla kalan oldu bizzat ben şahit oldum tekirdağ/çorlu daki istasyonda.

Trakya'dan gönderildi..

Led paketli araçlarda araçlarda bulunan özelliğin yazılımla açılması kusur olarak değerdirilmiyor şuan

3.5 cm spor yay ile 18 jant muayeneden geçer mi acaba
7e89f6c54ce6cdbd693eaf13f0ced272.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Geçer kardeşim. Ben geçtim. Hafif kusur

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

arkadaşlar, ön iki airbag yok patlak. tam geçmişini ne olduğunu bilmiyorum bu şekilde aldım ama kesin olarak yok zaten airbag ışığı da yanıyor.muayeneden geçme/geçememe durumu nedir?

arkadaşlar, ön iki airbag yok patlak. tam geçmişini ne olduğunu bilmiyorum bu şekilde aldım ama kesin olarak yok zaten airbag ışığı da yanıyor.muayeneden geçme/geçememe durumu nedir?

Dışarıdan belli oluyorsa airbag olmadığı kalırsın

Dışarıdan belli oluyorsa airbag olmadığı kalırsın
yıllardır araba alıp satarım ilk kez bunu dün duydum ve şaşırdım airbag muayene bağlantısını az çok anlıyorum ama tam kusurlu sayılması ilginç geldi bana.ya 1 milyar verip airbag alacam ya da el altından para verip geçirceğiz yapıyorlarmış böyle

yıllardır araba alıp satarım ilk kez bunu dün duydum ve şaşırdım airbag muayene bağlantısını az çok anlıyorum ama tam kusurlu sayılması ilginç geldi bana.ya 1 milyar verip airbag alacam ya da el altından para verip geçirceğiz yapıyorlarmış böyle
Airbag patlamış arabayı bilinçli mi aldınız?

Geri
Üst Alt