Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç Kumandasından Otomatik Cam Ve Ayna Açıp Kapama Sorunu

Geçenlerde benimde başıma geldi. Sağolsun arkadaşların yönergeleri ile çözüldü. Programlamak gerekiyor tekrar camları.
Tüm camlar kapalı şekilde aracın içine binin, kontağı çevirin. Sonra şoför tarafı cam açma tuşuna elinizi çekmeden 10 sn basılı tutun, daha sonra yine elinizi çekmeden 10 sn çekili tutun. Kontağı kapatın, kapıyı açıp kapatın. İşlemin olması gerekiyor.

Arkadaşın söylediği yöntem denediğinizde olmazsa birde şunu deneyin..

Araca binin
Kontağı yarım açın
Şöför kapısından 4 cam düğmesinide 10 saniye çekili tutun
Kontağı kapatın anahtari cikarin kapilari kitletin açın ve
Tekrar deneyin ..

Seat Leon CR-Style 1.6TDİ Manuel 2011 White Edition

Arkadaşlar merhaba, Her iki yönergeyi de yaptım yedek anahtarla da denedim ama sorun çözülmedi. Sanırım üstesinden servis gelecek. @Furkannn dostum yazılım güncelleme için servisin bir ücret talebi olmuş muydu? Talep ettiyse ve aklındaysa paylaşabilir misin? Yardımlarınız için herkese teşekkür ederim.

Peki yok bilgisayarından "konforlu kilitleme" sekmesini kaldırmış olabilir misiniz?

Peki yok bilgisayarından "konforlu kilitleme" sekmesini kaldırmış olabilir misiniz?
Görselde paylaştığım alanı kastediyorsun sanırım. Hepsi aktif görünüyor
49c2658e8b4a03b1ddb2d1bd2d9b6731.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Araca binin
Kontağı yarım açın
Tekrar deneyin ..

Aynısını yaptım eski haline döndü ama bir farkla 10 sn basılı tuttuktan sonra direkt çalışmaya başladı.
Kontağı kapatıp kapıları kitleyip açmam gerekmedi.

Arkadaşlar merhaba, Her iki yönergeyi de yaptım yedek anahtarla da denedim ama sorun çözülmedi. Sanırım üstesinden servis gelecek. @Furkannn dostum yazılım güncelleme için servisin bir ücret talebi olmuş muydu? Talep ettiyse ve aklındaysa paylaşabilir misin? Yardımlarınız için herkese teşekkür ederim.

Mesajını daha yeni görüyorum kardeşim

Ne ücreti ücret mücret yok 75 bin liraya yakın araba satıyorlar ama camları açılmıyor anahtarı vururum kafalarına :D

Kartal doğuş otoya gittim

Geçenlerde benimde başıma geldi. Sağolsun arkadaşların yönergeleri ile çözüldü. Programlamak gerekiyor tekrar camları.
Tüm camlar kapalı şekilde aracın içine binin, kontağı çevirin. Sonra şoför tarafı cam açma tuşuna elinizi çekmeden 10 sn basılı tutun, daha sonra yine elinizi çekmeden 10 sn çekili tutun. Kontağı kapatın, kapıyı açıp kapatın. İşlemin olması gerekiyor.

Araca binin
Kontağı yarım açın
Tekrar deneyin ..

Mesajını daha yeni görüyorum kardeşim

Ne ücreti ücret mücret yok 75 bin liraya yakın araba satıyorlar ama camları açılmıyor anahtarı vururum kafalarına :D

Kartal doğuş otoya gittim

Arkadaşlar cevaplar için hepinize teşekkür ederim. Servise gitmeden son bir kez daha @Asımözbasi arkadaşın dediği yöntemi tekrar denedim ve anlayamadığım bir şekilde sorun çözüldü. :D

Arkadaşlar benimde kumandadan tüm kapıları kilitliyor ve açma işleminde sadece şöför kapısı açılmıyor.Neden olabilir ?

Benim son 1 haftadır uzaktan kumanda ile kapiları actigimda şöför kapısı hariç diğer kapılar açılıyor. Bir kac yontem denedim ama basarılı olmadi acaba kapı kilidinde mi bir sorun var anlayamadım. Varmi boyle bir sorunla karsilasan??

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt