Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç alacağım bilgilerinize ve deneyimlerinize ihtiyacım var

Sürekli yorumları okuyorum herkes servis konusunda bi sorunları var bende 5 yıl satamayacağım için iyi bir araştırma içerisindeyim :) test sürüşüne bende gittim ancak 1.0 motor vardı onla denedim ben pek sesi önemsemedim ancak arkadaşlarım içeri yol sesini verdiğini söyledi kafam iyice karıştı

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
trim sesi vardı makyajsız kasada ancak sorunlar giderildi diye yorumlar okudum. yol sesi konusunda ise kesinlikle katılmıyorum iddaalıyım da en sessiz arabalardan biridir. iş arkadaşımda opel astra var 2014 birinde honda cıvıc var 2012 şirket aracımız hyundai i30 bunlarla karşılaştıyorum arada dağlar var inanılmaz sessiz kalıyor leon bu araçların yanında genel olarak da öyle. için rahat olsun o konuda

@nikolayski kardeşim ses derken nasıl bir ortam istiyotsun. Volkswagen grubu araçlar piyasadaki en sessiz araçlardır. Skoda, Seat, Audi, Volkswagen, Bentley, Porsche vb. Burada ki kritik nokta şu. Vw ağır çizgileri kullanan bir tasarım şablonuna sahip, sportif yüzü olarak Seat ı kullanmakta. Sen sportif istiyorsan Seat alacaksın normal diyorsan Golf alacaksın. Tabi birde şu açıdan bak yılda ortalama 13.000 adet satan golf yaklaşık 8.000 adetini filoya veriyor. Arabanla fark yaratmaksa niyetin bu aracı gördüklerinde kiralamadır diyenler ilk sırayı alır :)

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Wv grubunun en essiz araclara sahip olduğuna emin misiniz ? Hyundai, toyota, mazda vs. hepsi daha sessiz.. 2008 leonum var ve motordan gelen ses arkadaşın 2000 model corollasindan daha fazla..

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Wv grubunun en essiz araclara sahip olduğuna emin misiniz ? Hyundai, toyota, mazda vs. hepsi daha sessiz.. 2008 leonum var ve motordan gelen ses arkadaşın 2000 model corollasindan daha fazla..

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@justasecond şimdi senin dediğinde model bazlı yıl bazlı üretim seri bazlı değişkenlik gösteren bir durum ama son yıllarda bu işler çok tersine döndü. Aşağıda iç ses ölçümleri ile ilgili küçük bir tablo paylaşıyorum. Rölanti anlaşılsın diye ben yazdım. Normalde bir site yayınlıyor bu değerleri ve bir çok araç var. Son karar kullanıcılarındır. Bazısı sever motor sesini gürültülü alır bazısı da nefret eder çok araştırır :) Sadece birşey söylemek istiyorum arkadaşlar bizim ülkemizde kasislerin bile matematiksel hesabı yapılmıyor, kaldı ki otobanlar da bile oyuk yerler var ne gürültüsüzlüğü ya nasıl mümkün olsun böyle birşey. Yeni asfaltı 10 gün sonra kazan ülkeyiz biz :)

upload_2017-3-28_13-24-10.png

@nikolayski aracını 5 yıl içinde başka bir engelliye satabiliyorsun bende babama bakıyorum ötv indirimli araç i30 station vagona bak derim dizel otomatik olanına ama hem geniş hemde özellikli

Geri
Üst Alt