• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Aracıma vurup kaçmışlar yardım

memet_one

VİP Üye
Administrator
Ekli dosyayı görüntüle 17740 Merhabalar bu sabah işe gitmek için aracıma binerken aracıma vurduklarını gördüm Ekli dosyayı görüntüle 17741 bu 2.ci resimde bulunan kırmızı aracın oradaydı vurup kaçmışlar kısacası bölgedede kamere yok ne yapmamı önerirsiniz

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Çok geçmiş olsun daha ileride muhtemel kamera yok mu yada yol üzerinde dükkan kamerası tutanak tutturup sigortadan yaptırman gerekecek sigorta firmaları butür olayları çok hızlı buluyor para alacakları için
Sigortacınız ile görüşün detaylı bilgi verir

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

OnurKckoglu

Kayıtlı Üye
200 metre ileride var oda o tarafa bakmıyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Furkanemre

Kayıtlı Üye
Benimde başıma gelmişti eğer kaskonuz var ise polisi arayın, size bir ekip gönderiyolar ekip tutanağı tutuyor kendi kaskonuzdan yaptırıyosunuz. (Aracın kaskosu yoksa ekip gelmiyo bile) Kaskonuz yok ise kamera kayıtlarından tespit etmeniz gerekiyor polis bunla uğraşmıyor. (Ben tespit ettim adamada zorla ödettim biraz uğraşmam gerekti) Geçmiş Olsun.

adnandogannn

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun. Çok yapacak birşey yok gibi. Ben de geçen gün Ist'da Haseki hastanesine giderken ara sokakta birinin kapısına sürttüm. arabanın 4 ayrı camına kart bıraktım ama arayan olmadı.
Ondan illaki çıkar bir yerde fazlasıyla. Allah beterinden saklasın.

swagger

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun. Böyle insanlarla yaşamak çok kötü. Allah daha kötüsünü göstermesin.

Emirgllk

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun böle yapan insanlar nasıl birşeylere sahip olabiliyorlar aklım ermiyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt