Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracıma eklenti yapacağım

Orjinal kol dayamayı konya da 400 tl ye taktırdım hocam biraz pahalı ama doğuş grubun bu parçada biraz fazla indirim uyguladığını söylemişti yetkili servis bi arayıp konuşmakta fayda var orjinal taktırmanızı tavsiye ederim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Orjinal kol dayamayı konya da 400 tl ye taktırdım hocam biraz pahalı ama doğuş grubun bu parçada biraz fazla indirim uyguladığını söylemişti yetkili servis bi arayıp konuşmakta fayda var orjinal taktırmanızı tavsiye ederim

Üstad resmini atabilirmisin. Bir de öne cekince nereye kadar geliyor.kol dayaliyken vitesi atabiliyor musun?

SCW uygulaması. Sakarya-Trabzon

Hocam

Teşekkür ederim bilgilendirme için, aracı muhtemelen klima sorunu için yarın servise bırakacağım. Orada da bir fiyat alayım, orjinal taktirmaktan yanayım eğer fiyat dediğiniz gibi ise. Bir de orjinali tek şoför kısmında sadece aşağı yukarı hareket ediyor diye biliyorum, içi açılıp ıvır zıvır koyma gozu vs yok dimi?

Geri
Üst Alt