Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracım biraz çalıştığında istop ediyor

abi bende bunu yazacaktım ama bilmişlik yapmak istemedim...

bilmişlikle alakası yok serbay adam resmen işin içinden çıkamamış sıcaklık sensörü diye birşey atmış ortaya böyle birşey varsa araçlarda arap ülkelreinde antalyada falan nasıl geziyor bu arabalar

birde stop etmeden önce negibi birşey oluyor arabasa sirkeleme titreme devir düzensizliği yada buna benze bir durum kaldıki araç benzin i kesersede stop eder belki benzin ponpası arızalı

Ağrı'da yetkili VW servisi yoksa parçayı bulamamanız normal diye düşünüyorum. Civardaki büyük illerden temin edebilirsiniz bence. Mesela Erzurum'dan.

bilmişlikle alakası yok serbay adam resmen işin içinden çıkamamış sıcaklık sensörü diye birşey atmış ortaya böyle birşey varsa araçlarda arap ülkelreinde antalyada falan nasıl geziyor bu arabalar

birde stop etmeden önce negibi birşey oluyor arabasa sirkeleme titreme devir düzensizliği yada buna benze bir durum kaldıki araç benzin i kesersede stop eder belki benzin ponpası arızalı

Ben de onu diyecektim benzin pompasi ya da benzin filtresi sorunu olabilir mi?

burda da nizip de hararet müşürüne ısı sensörü diyorlar..ama onun bozuk olması arabayı stop ettirmez benim de bozuktu ama araç stop etmiyordu onda başka bir durum var...usta adını koyamamış..ustaya söyle parçayı söksün kodunu söylesin çözelim işi

Ustaya nıe mok attınız abı 2 dakkadan :) İat(intake air tempeture) sensoru dıye bsy var bundan haberınız yok mu adam bunu soylemeye calısmıs:) Sensor bozuk olabılır belkıde bu yuzden beyın mudahale edıyor olabılır duruma cok da ılgınc b durum degıl

Arkadaşın arabası 1.8 dediğine göre Dizel.. Toledo'da sadece dizeller 1.8

Ustaya nıe mok attınız abı 2 dakkadan :) İat(intake air tempeture) sensoru dıye bsy var bundan haberınız yok mu adam bunu soylemeye calısmıs:) Sensor bozuk olabılır belkıde bu yuzden beyın mudahale edıyor olabılır duruma cok da ılgınc b durum degıl

can ben tamircideğilimki ama ilk defa böyle birşey duyuyorum senin dediğin zaten hava ile alakalı sensör değilmi bildiğim kadarı ile hava filtresinden sonra havanın akışı ile alakalı sensör

Geri
Üst Alt